Řada headsetů s certifikací Hi-Res Audio

SteelSeries_ArctisPro_Wireless_Hero

Průlomová řada určená náročným uživatelům nabízí vysokou věrnost přednesu, certifikaci Hi-Res Audio a kompatibilitu s osobními počítači či konzolemi PlayStation 4.

První herní audio systém s certifikací Hi-Res Audio, SteelSeries Arctis Pro, resp. Arctis Pro s externí zvukovou kartou GameDAC (Digital Audio Converter) a Arctis Pro Wireless, zajišťuje hráčům věrný zvukový přednes v jeho nejčistší podobě. GameDAC obsahuje integrovaný čip ESS Sabre 9018 a zesilovač poskytující zvuk 96 kHz/24bit a to bez potřeby snižovat frekvenci. K dispozici je i varianta Arctis Pro Wireless s duálním bezdrátovým systémem zabezpečujícím spolehlivý a kvalitní přenos. Kompletní portfolio nové řady tak reprezentují tři modely: Arctis Pro, Arctis Pro + GameDAC a Arctis Pro Wireless.

Řada headsetů SteelSeries Arctis Pro navazuje designem na předešlou sérii Arctis oceněnou Red Dot Award a vylepšuje ji použitím prémiových materiálů napříč konstrukcí. Arctis Pro headsety jsou vyvedeny s lehkou ocelovou náhlavní částí s povrchovou úpravou z děloviny a flexibilní čelenkou, kostrou z hliníkové slitiny a jemným povrchem na odnímatelných částech náušníků. Polstrování je vyhotoveno ze speciálního AirWave materiálu inspirovaného prodyšným funkčním oblečením atletů.

Headsety disponují prémiovými měniči se silnými neodymovými magnety reprodukujícími Hi-Res Audio o frekvenci až 40 000 Hz. Nabízejí dynamický rozsah 121 dB a zkreslení sinusového signálu -95 dB. Zatahovací ClearCast mikrofon doručí studiovou kvalitu zvuku včetně redukce okolního hluku.

SteelSeries Arctis Pro + GameDAC

SteelSeries GameDAC je externí USB zvuková karta a zesilovač speciálně vytvořený pro hraní her. Transformuje každou konzoli PlayStation 4 a počítač ve vysoce výkonný zdroj zvuku tím, že obejde zvukové karty v konzolových ovladačích a počítačích, využije vlastní oddělený obvod a poskytne zvukový výkon s vysokou hladinou a extrémně nízkým zkreslením. Čip ESS Sabre zajistí zesílení basů, výraznější zvukové efekty a díky podpoře DTS Headphone:X 2.0 vytváří vysoce přesné signály.

Arctis Pro Wireless

Arctis Pro Wireless je duálním bezdrátovým herním audio systémem využívajícím USB vysílač s podporou 2.4G sítě zaručující bezztrátový přenos s velmi nízkou latencí až do vzdálenosti 12 metrů a bluetooth sítě pro připojení mobilního zařízení. Hráči mohou využít tyto dvě sítě současně pro maximální flexibilitu. Například pro komunikaci se spoluhráči v aplikaci Discord na mobilním telefonu připojeného přes bluetooth v kombinaci se zvukem ze hry prostřednictvím sítě 2.4G. Technologie automatického přepínání kanálů zajistí vždy čistý RF prostor pro přenos bez rušení

Související příspěvky

Leave a Comment