Pořádná hudební palba i venku

Energy-Music-Box-9

Bezdrátový reprobox Energy Music Box 9 nabízí špičkový zvuk s výkonem až 40 W a technologii True Wireless Stereo umožňující vzájemné bezdrátové propojení dvou zařízení současně.

Výrobcem tohoto extra hrajícího kousku je přední španělský výrobce spotřební elektroniky společnost Energy Sistem, který staví zařízení s důrazem na originalitu a design. Nyní se jeho bezdrátový reprobox Energy Music Box 9, vrhá i na český a slovenský trh.

Kvalitní zvuk i provedení

Nový stylový reprobox Energy Music Box 9 spojuje nejvyšší kvalitu v oblasti designu, precizní konstrukce a zvuku s řadou technologických vychytávek. Špičkový zvuk je dosažen kombinací dvou dynamických širokopásmových reproduktorů, dvou výškových reproduktorů a jednoho zesilovače, které doplňuje pasivní basová membrána zdůrazňující nízké frekvence. Maximální 40W výkon zařízení lze prostřednictvím technologie True Wireless Stereo zdvojnásobit, neboť umožňuje spárovat dva reproboxy do jednoho bezdrátového systému. Uživatel si přitom může určit, zda bude soustava obou reproboxů hrát v režimu stereo či jeden z reproboxů pravý a druhý levý kanál.

Vysokou variabilitu připojení ke zdroji hudby umožňuje bezdrátová technologie Bluetooth 4.2 s dosahem až deset metrů, doplněná o audio vstup, USB port a slot pro paměťovou microSD kartu. Součástí zařízení je také FM rádio či zabudovaný mikrofon, jehož prostřednictvím lze snadno vyřizovat případné telefonáty.

Dobíjitelný lithiový 4000mAh akumulátor nabízí výdrž až 14 hodin na jedno nabití, přičemž o aktuálním stavu zbývající energie uživatele informuje LED indikátor.

-LiM

Související příspěvky