Lampičky, jež současně dobíjejí mobilní techniku

Lampičky

Pro kanceláře i pro doma jsou nyní k dostání lampičky, které ohromí vysokým světelným výkonem, nízkou spotřebou, protože používají jako zdroj světla prvky LED a hlavně: dokážou dobíjet mobilní techniku, protože mají v sobě vestavěný zdroj se zásuvkou USB. Tyto vysoce elegantní lampičky tedy dokážou nabídnou zdroj světla i energie, který je na pracovním stole vždy velmi dobře přístupný.

Všechny čtyři modely z produktové řady Evolveo Lumos se vyznačují atraktivním minimalistickým designem, dotykovým ovládáním a regulací intenzity světla s možností nastavení vhodné polohy ramene nebo hlavy lampy. Jednotlivé modely řeší i ochranu očí rovnoměrným a měkkým světelným efektem, designové řešení lampy pak zabraňuje oslnění a zmírňuje zrakovou únavu. Teplota barvy světla se pohybuje v rozmezí 5000 a 5500 K. LED lampy Lumos se dodávají v decentní bílé barvě nebo v atraktivní černé variantě.

Přidanou hodnotou LED lampy Evolveo Lumos LX10 a LX11 je integrované USB rozhraní pro nabíjení mobilních zařízení, jako jsou například mobilní telefony nebo tablety. Dotykové ovládání lampy umožňuje regulovat intenzitu světla ve čtyřech úrovních s možností uložit si zvolené režimy do paměti. Lampa nabízí také tři předprogramované režimy pro studijní nebo pracovní aktivity: studená bílá, teplá bílá, nebo mix studená bílá + teplá bílá. Příkon lampy je 10 W a světelný tok má hodnotu 350 lm.

Evolveo Lumos NG5 má dotykové ovládání a základnu s atraktivním podsvícením s proměnlivou barevnou škálou až 256 barev. Intezitu světla lze regulovat ve třech úrovních. Lampa má příkon 5 W a světelný tok 200 lm. Tento model je dostupný pouze v bílém provedení.

Vedle základní funkce – dodávat světlo – je tato lampa Evolveo Lumos IQ7 a IQ8 vybavena navíc LCD displejem s budíkem, kalendářem a ukazatelem teploty a času. Ovládání lampy umožňuje regulaci světla ve čtyřech úrovních a přednastavení tří světelných režimů do paměti. Světelný tok při 10W příkonu je 350 lm.

Nejmenší LED lampa Evolveo Lumos GA3 a GA4 v produktové řadě Lumos má plně flexibilní rameno, které umožňuje individuální nastavení sklonu a polohy lampy, samozřejmostí je nízká spotřeba a regulace intenzity světla ve třech úrovních. Příkon 5 W zajišťuje světelný tok o intenzitě 200 lm.

Dostupnost a cena

LED lampy Evolveo Lumos jsou dostupné v síti internetových obchodů a vybraných prodejců. Doporučená koncová cena je u jednotlivých modelů následující: Evolveo Lumos LX10 (bílá) a LX11 (černá) je 890 Kč, Lumos NG5 (pouze bílá) stojí 849 Kč, Lumos IQ7 (bílá) a IQ8 (černá) pak 1190 Kč a Evolveo Lumos GA3 (bílou) a GA4 (černou) můžete mít za 590 korun.

-LiM

Související příspěvky