Batoh pro hráče s USB portem

Pallad-400-2

Hráčské batohy si získaly velkou oblibu. Není tedy překvapením, že se výrobce nyní rozhodl rozšířit svoji nabídku o nový model. Tentokrát se jedná o Pallad 400.

V případě batohu Genesis Pallad 400 je cílem výrobce nabídnout ideální řešení pro přenášení nejen herního vybavení, ale i dalších předmětů denní potřeby. Samozřejmě, že speciální komora určená pro notebook je nedílnou a základní součástí batohu. Genesis u své novinky zesílil odolnost a použil rigidní konstrukci pro to, aby poskytl patřičnou ochranu pro přenášené vybavení. Batoh je navíc vyroben z nepromokavého materiálu.

Tolik prostoru!

Pallad 400 je vybaven i druhou prostornou komorou pro ostatní herní vybavení. Pokud nechcete přenášet svoji klávesnici, myš nebo sluchátka, můžete tento prostor využít pro knihy, dokumenty a další předměty. Batoh má také kapsy pro menší předměty.

Plný náklad

A to není všechno. Batoh má dalších pět kapes, kam lze ukládat drobnější předměty, jako je například mobilní telefon. Pallad 400 je také vybaven externím portem USB pro pohodlné dobíjení například mobilu na cestách.

Nosí se dobře

Dobrý batoh není jen odolný a funkční, ale také pohodlný. Pallad 400 používá ergonomické ramenní popruhy, které jsou navíc opatřeny reflexními prvky. Tyto prvky lze nalézt i na přední straně batohu. Význam těchto bezpečnostních prvků stoupne během nadcházejících temných zimních měsíců.

Parametry batohu Genesis Pallad 400:

  • Materiál: polyester
  • Počet hlavních komor: 2
  • Externí kapsy: 5
  • Určen pro úhlopříčku notebooku do: 15,6″
  • Rozměr: 450 x 310 x 140 mm
  • Barva: Černá

-LiM

Související příspěvky