Dva nové stylové all-in-one počítače pro práci i zábavu

KANKRY

HP představilo dva nové počítače HP Pavilion AiO pro běžné uživatele, kteří hledají stylového domácího pomocníka pro práci i zábavu. Tyto desktopy budou k dostání ve dvou variantách – s 24“ a 27“ full HD IPS displeji v rozlišení až 4K s tenkými rámečky, které zaručí dokonale ostrý a živý obraz. Jedná se tak o nejtenčí HP Pavilion AiO, které dosud vznikly.

Ani kompaktní rozměry ovšem nevedly k výkonnostním kompromisům. Vše běží na nejnovějším hardwaru, který lze doplnit například samostatnou grafikou. K zlepšení celkového výkonu a hladšímu chodu OS přispívá i minimum předinstalovaného softwaru, který HP zredukovalo na přání zákazníků. Pro výborné zvukové podání jsou tato zařízení už tradičně vybavena reproduktory Bang & Olufsen Play se stylovým látkovým potahem. Příjemným detailem je praktická vyskakovací webkamera, která se k této generaci AiO vrátila s ohledem na soukromí uživatelů. Tyto stroje se drží filozofie rodiny HP Pavilion a jsou postaveny tak, aby vydržely i náročnější zacházení. V jejich konstrukci proto nechybí hliník a další kovy a praktický pant, který je výborný i po ergonomické stránce, prošel náročnými testy pro co nejvyšší odolnost.

Obě zařízení budou v České republice dostupná od září. Cena 24palcové varianty bude začínat na 23 990 Kč, 27palcová varianta bude k dostání od 25 990 Kč.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

 

Související příspěvky