Kryt pro M.2 NVMe SSD disk Hyper

HyperDrive Next USB4 NVMe SSD Enclosure

Rozšířit nebo zrychlit vaše zařízení pomocí M.2 NVMe SSD disku není zrovna rychlá záležitost, pokud ovšem nemáte k dispozici kryt HyperDrive Next USB4 NVMe SSD. V tom případě, „klik“, „cvak“ a hotovo.

Upgradujte své řešení úložiště SSD pomocí krytu SSD HyperDrive Next USB4 NVMe a zvyšte svou produktivitu tím, že budete pracovat přímo z disku SSD. Zařízení nabízí bleskové přenosové rychlosti 40 Gb/s a bezproblémovou kompatibilitu se všemi M.2 NVMe SSD. Snadná instalace zaklapnutím zajišťuje snadné nastavení, zatímco stupeň krytí IP55 poskytuje spolehlivou odolnost proti vodě a prachu. Navrženo s udržitelností EcoSmart s použitím 100% recyklovaného hliníku.

Přenosové rychlosti 40 Gbps
Využití USB4 pro bleskově rychlé přenosové rychlosti až 3 800 Mb/s umožňuje rychlosti cca. 4x rychlejší než mají standardní pevné disky USB 3.1.

HYPER logoIdeální pro tvůrce obsahu
Zlepšete svůj pracovní postup pomocí rychlého zálohování nebo plně využijte ultra velkou šířku pásma k přímé manipulaci s velkými soubory na SSD, což je ideální pro tvůrce obsahu.

Vhodné pro M.2 NVMe SSD 2230/2240/2260/2280 mm
Kompatibilní s nejvýkonnějším standardem PCIe Gen4/3 SSD pro znatelné zvýšení rychlosti a výkonu.

Snadná a rychlá instalace zacvaknutím
Zařízení je navrženo pro snadnou a rychlou instalaci SSD s provozem plug-and-play. K instalaci nejsou potřeba žádné nástroje.

Odolný proti vodě a prachu
Díky stupni krytí IP55 můžete SSD disk (v krytu) bezpečně používat v široké škále podmínek prostředí.

Udržitelnost EcoSmart bez kompromisů
Společnost Targus, pod kterou značka Hyper patří, je známá svým vstřícným přístupem k planetě svojí technologií EcoSmart. V tomto případě je produkt vyroben ze 100% recyklovaného hliníku.

Kompatibilita
Kryt HyperDrive Next USB4 NVMe SSD je kompatibilní s následujícími operačními systémy: Windows 10 (a novější), macOS 12.4 (a novější), iPad OS 13.4 (a novější), Chrome OS a Android 9.0 (a novější).

Obsah balení:
Kryt USB4 NVMe SSD, který podporuje až 16 TB M.2 NVMe SSD
USB4 Kabel USB-C na USB-C (0,5 m)
Uživatelská příručka

HyperDrive Next USB4 NVMe SSD Enclosure disk

Související příspěvky

Leave a Comment