Endorfy představuje nové herní myši GEM Plus Wireless

herní myši GEM Plus Wireless

Při začátku dubna Endorfy představuje pokračování řady myší GEM Plus z roku 2022. GEM Plus Wireless a GEM Plus Wireless Onyx White jsou lehcí (74 g) bezdrátoví hlodavci s citlivostí 26 000 DPI.

Výrobce počítačových komponent a příslušenství směřuje nové produkty k uživatelům, kteří očekávají vysokou kvalitu a okamžitou odezvu. Myši pracují na špičkových snímačích PixArt PAW3395 a přepínačích Kailh GM 8.0 – protože efektivní komunikace mezi GEM a počítačem je pro Endorfy prioritou.

Kromě technických parametrů zaujme série i po vizuální stránce. Jednoduché, uzavřené šasi s vyztuženou horní částí a ARGB podsvícením je poctou milovníkům klasického designu. Uživatelé si mohou vybrat ze dvou barev – klasické černé (GEM Plus Wireless) a bílé inspirované onyxem (GEM Plus Wireless Onyx White).

High-end snímač

Bezdrátové myši GEM Plus pracují na nejnovějších a nejvyladěnějších snímačích od PixArt – PAW3395 s citlivostí až 26 000 DPI. Je možné změnit LOD (výšku, ve které myš po zvednutí přestane snímat polohu) na 1 nebo 2 mm a obnovovací frekvence až na 1000 Hz. Jednoduše řečeno – přizpůsobit myš svým potřebám je hračka.

Uzavřený, bezdrátový design

Zvláštností myší GEM Plus Wireless je uzavřený design s hmotností pouhých 74 g. To není mnoho – zvláště když vezmeme v úvahu vestavěnou baterii. Celá pak stojí na PTFE brusle s velmi nízkým koeficientem tření. Čas říct “Ahoj!” snadnému ovládání a zvýšené šance na přesný zásah!

Každá z myší má zesílené šasi vyrobené technologií Double Shot. Díky tomu je každá myš GEMs Plus Wireless velmi odolná, a to i proti otěru – mají tak před sebou jistě mnoho let virtuálních bitev.

Na výběr jsou dvě barevné varianty skeletu:

• klasická černá s ARGB podsvícením (GEM Plus Wireless)

• bílá s ARGB podsvícením (GEM Plus Wireless Onyx White), inspirováná nádherným onyxem

Nechybí ani možnost nastavit si vlastní barvu podsvícení nebo využít databázi předdefinovaných efektů. Celek lze konfigurovat pomocí dedikovaného softwaru (umožňuje také měnit citlivost kurzoru a vytvářet makra.).

Spínače Kailh 8.0 FTW!

Řada GEM Plus Wireless je navržena pro dlouhé hodiny strávené u počítače. Z tohoto důvodu jsou myši vybaveny Kailh 8.0 – spínači vytvořenými pro epická vítězství.

Mikrospínače Kailh GM 8.0 jsou rychlé (každé „kliknutí“ zpracují v mžiku) a odolné. Jejich životnost se odhaduje na 80 milionů kliknutí, takže i po letech používání fungují bezchybně.

Okamžitá regenerace

Myši GEM Plus Wireless se připojují k počítači pomocí bezdrátového připojení 2,4 GHz, takže fungují stabilně a bez zpoždění. Nabíjení jim zabere asi 2 hodiny – myš stačí spárovat s počítačem pomocí přiloženého kabelu s konektorem USB Type-C.

A co je nejdůležitější – GEM Plus Wireless lze používat i při nabíjení. To je dobrá zpráva zejména pro ty technologické hrdiny (Technology Heroes), kteří občas zapomenou dobít myš před prací nebo hraním.

TZ

Související příspěvky

Leave a Comment