Nové trouby z řady Aria s funkcí Turn&Go Steam

Aria s funkcí Turn&Go Steam

Kuchyně už není jen srdcem domova, je i tajnou laboratoří a místem, kde se odehrávají domácí kuchařská klání. Často se zde trumfujeme, kdo připraví zajímavější, chutnější i zdravější jídla. Někdy ale není času nazbyt a pak přijde vhod jednoduché řešení. Právě na to myslí Indesit, který obohacuje svoji nabídku spolehlivých, dostupných trub z designové řady Aria o modely s parní funkcí Turn&Go Steam, aby se před vámi otevřelo ještě více možností. Stačí jedno otočení knoflíkem a můžete vypírat ze stovky oblíbených zdravých pokrmů, které připravíte do hodiny a ještě další chutné recepty s přidanou párou. Nadchnete jimi svou rodinu a ještě se vám možná podaří shodit nějaké to kilo.

Turn&Go a Turn&Go Steam

Nové trouby z designové řady Indesit Aria mají moderní, elegantní vzhled, který si ale zachovává díky dvěma ovládacím knoflíkům a oblému masivnímu madlu příjemnou hřejivost. Je tak skvělou volbou pro ty, kdo nemají zrovna rádi chladný odosobněný styl a hledají spolehlivou a cenově příznivou volbu.

Při komfortním objemu 71 l nabízejí dostatek místa i pro pečení velkých kusů masa, chleba nebo drůbeže vcelku – díky velkému vnitřnímu rozměru pohodlně pojmou jak objemné pekáče s víkem, tak i široké plechy třeba s cukrovím nebo velikonočními perníčky.

Pamatují ale i na situace, které všichni známe z běžného života: když potřebujete připravit dobré jídlo během krátké doby a zrovna vás nenapadá, co by to mohlo být. Tehdy přijde na řadu inovativní technologie Indesit Turn&Go s více než stovkou oblíbených a přitom zdravých pokrmů, které trouba automaticky upeče při teplotě 180 °C, a to bez předehřívání.

A pak je tu ještě nová funkce Turn&Go Steam pro přípravu celé řady dalších jídel s přidanou párou; od pečeně, ryb přes zeleninu až po nadýchané dezerty. Stačí do prolisu na dně chladné trouby nalít malé množství vody a trouba sama nastaví podle jednoho z přednastavených receptů správnou teplotu a v pravých okamžicích přidá pomocí speciálního algoritmu správné množství páry, aby vás na konci čekalo úžasné jídlo. Vybrané recepty přitom najdete přímo na vnitřní straně dvířek trouby, takže vás nečeká žádné dlouhé hledání založených návodů. A také v aplikaci Turn&Go App, kterou si můžete otevřít kdekoli – třeba v obchodě, abyste rovnou mohli podle seznamu ingrediencí nakoupit vše potřebné.

Grilování i gratinování

A není třeba zoufat, když je venku zima nebo prší – svoje oblíbené grilované pochoutky totiž připravíte v pohodlí domova za jakéhokoliv počasí. Nové trouby Indesit Turn&Go Steam jsou vybaveny velkým grilovacím tělesem, které se ideálně hodí třeba pro prudké opečení odleželých steaků nebo celých ryb. A když přidáte ještě i ventilátor, můžete si připravit ty nejlepší gratinované brambory nebo jiný pokrm se skvěle chutnající zapečenou kůrkou.

Grilovací těleso je sklopné, abyste mohli pohodlně vyčistit troubu i v horní části. S čištěním navíc pomůže i parní program Steam&Clean – stačí jedno stisknutí tlačítka a pára nečistoty změkčí a odmočí, takže vás ani po grilovačce nebude čekat pracný úklid.

Eco horký vzduch

Program Eco horký vzduch se hodí třeba tehdy, když chystáte slavnostní pečeni. Tehdy je potřeba nejen, aby teplo proudilo rovnoměrně kolem pokrmu, ale také je nutné zachovat správnou míru hydratace. To proto, abyste nepodávali po třech hodinách snažení přesušený kus masa bez chuti. Program bude navíc hlídat i minimální spotřebu energie.

Z mrazničky rovnou do trouby

Hektické dny usnadní také funkce Freasy Cook, která umožní upéct zmražené polotovary nebo připravené porce jídla, aniž byste jej museli předem rozmrazovat a troubu předehřívat. Zkrátka šikovný pomocník, když opravdu spěcháte. Nechybí ani speciální program pro oblíbenou italskou specialitu – pizzu s křupavým okrajem a šťavnatým středem. Nebo funkce pro udržování pokrmu v teple, dokud se všichni strávníci nesejdou u jednoho stolu.

Komfort

K pohodlí přispívá i jasné osvětlení vnitřku trouby, snadná manipulace s pokrmy pomocí výsuvných roštů i tichý chod dvířek. A také už zmíněný program pro pohodlné a ekologické čištění vnitřku trouby párou nebo snadno vyjímatelné sklo dvířek.

TZ

Související příspěvky

Leave a Comment