Nové gamingové počítačové skříně

MasterBox_ML600L_v2_lifestyle

Nová řada vylepšench počítačových skříní, osloví nejen fanoušky podsvícení. Vylepšení se týká optimalizace proudění vzduchu, estetických doplňku a celkové funkčnosti. Každý z nově uvedených modelů integruje všechny inovace a poskytuje dvojí možnost pohledu na sestavu dle uživatelských preferencí.

MasterBox 540
Dominantou počítačové skříně je živé podsvícení hrající všemi barvami a rozprostírající se na celou výšku předního panelu. Nastavitelné ARGB linie prosvítají skrze průhlednou tabuli a lze je synchronizovat se schématem podsvícení celého systému pomocí dodávaného ovladače a poskytnout tak neomezený potenciál uživatelského přizpůsobení.
Celý vrchní panel skříně lze demontovat pro lepší přístup a snadnou instalaci ventilátorů či chladičů. Komplexnost modelu podporuje také široká kompatibilita s různými komponenty.

Bude k dispozici v průběhu května 2021 za doporučenou koncovou cenu 109 euro.

MasterBox MB600L V2
Přesným opakem extravagantního modelu je MB600L V2 zakládající si na střídmé eleganci. Temný odstín a kartáčovaná úprava povrchu předního panelu, který narušuje jen decentní šestiúhelníkové logo Cooler Master, předurčuje skříň do moderních pracovních prostor. Pokud je za předním panelem instalován RGB či ARGB ventilátor prosvítá logem jeho podsvícení.

Design na vysoké úrovni zdobí také maximální funkčnost. Přední, vrchní a zadní místa pro ventilaci nabízí široké možnosti montáže pro budoucí upgrade. Až 6 ventilátorů lze zapojit současně a zajistit tak dostatek chladicího výkonu pro nejnáročnější sestavy.

K dispozici jsou různé verze této počítačové skříně. S průhledným bočním panelem z tvrzeného skla, s plnou bočnicí a také lze zvolit variantu s prostorem pro optickou mechaniku v předním panelu.

Bude k dispozici v průběhu května 2021 za doporučenou koncovou cenu 52 euro.

Související příspěvky

Leave a Comment