Bezdrátový router s podporou WI-Fi 6

Router ARCHER AX90

Nový bezdrátový router podporuje nejnovější standard Wi-Fi 6, díky kterému dosahuje přenosové rychlosti až 6 579 Mb/s a budete tak moci naplno využít i svoje nejnovější smartphony, notebooky a další zařízení, která vaše dosavadní síťové vybavení brzdilo.

K bezpečnostním integrovaným funkcím patří kontrola případných mezer v síti v reálném čase, robustní rodičovská kontrola, nastavování priorit pro koncová zařízení (QoS) a komplexní týdenní a měsíční zprávy o stavu vaší sítě. Díky šifrování WPA3 je potom zabezpečení vaší sítě ještě silnější.

Router Archer AX90 podporuje technologii OneMesh, která umožňuje vytvoření sjednocené meshové sítě v rámci vaší domácnosti. Výhodami jsou například plynulý přechod mezi jednotlivými přístupovými body, jednotný název Wi-Fi sítě (SSID) a heslo, a kromě toho i sjednocená správa celé sítě. Vyšší rychlost zajišťují podporované technologie jako MU-MIMO a OFDMA.

O maximální pokrytí se stará osm externích antén s podporou technologie modelování paprsku Beamforming. A výkon pak má na starosti integrovaný čtyřjádrový procesor taktovaný na 1,5 GHz.

Související příspěvky

Leave a Comment