Nové Cloud Buds s připojením přes Bluetooth

HyperX logoHyperX, herní divize společnosti Kingston Technology, uvádí sluchátka HyperX wireless Cloud Buds. Nové Cloud Buds používají připojení přes Bluetooth 5.0 a technologii Qualcomm aptX HD. Sluchátka mají 14 mm měniče a kvalitní zvuk pro poslech i telefonování. Jsou diskrétní, snadno přenosná a můžete díky nim jednoduše hrát hry při cestování. Sluchátka využívají osvědčeného a pohodlného designu HyperX Cloud Buds a jsou vybavená multifunkčním mikrofonem. Jsou proto vhodná pro dnešní dobu, kdy práce a škola vyžadují dlouhé časové úseky komunikování online.

Cloud Buds jsou navržené pro maximální pohodlí, a proto v balení uživatelé najdou tři různé velikosti patentovaných silikonových koncovek do uší. Cloud Buds využívají také odlehčené konstrukce a ohebného nákrčníku s vestavěným mikrofonem a multifunkčními tlačítky. Tlačítka se dají použít pro přijetí hovoru, ovládání přehrávání a hudebních stop a aktivaci digitálních asistentů.

„Cloud Buds vám nabídnou vše, od klasického poslechu hudby a bezstarostného hraní, přes konferenční hovory, až k hovorům s rodinou a s přáteli. Naše nové Cloud Buds jsou ideální pro dlouhodobé poslouchání díky klasické pohodlnosti a kvalitě zvuku, za kterou si HyperX stojí,“ vysvětluje Bianca Walter, business manažerka pro region HyperX EMEA. „Sluchátka jsou navržená tak, aby vyhovovala co největší škále uživatelů a používají na propojení bezdrátového připojení Bluetooth. Jsou plně kompatibilní s aplikacemi jako Zoom, Microsoft Teams a Google Meet, ať už je používáte v pohodlí domova, nebo třeba cestou do práce a školy.”

Cloud Buds jsou kompatibilní s jakýmkoliv Bluetooth-ready zařízením a nabízí až 10 hodin poslechu na jedno nabití baterie1. Pro maximální pohodlí jsou v balení tři velikosti silikonových koncovek do uší a praktický váček na uložení, pokud sluchátka zrovna nejsou zapotřebí.

Dostupnost

Bezdrátová sluchátka HyperX Cloud Buds budou dostupná za doporučenou maloobchodní cenu 1 399 Kč v HyperX Online obchodě a později u vybraných prodejců. Pro více informací o sluchátkách HyperX Cloud Buds navštivte oficiální web HyperX.

Související příspěvky

Leave a Comment