Zesilovač a streamer kombinovaný s SACD přehrávačem

Model30_SACD30_Combo_Silver_lifestyle6

Integrovaný zesilovač „Model 30“ a síťový streamer kombinovaný s SACD přehrávačem „SACD 30n“, mají výrazný design se symetricky uspořádanými ovládacími prvky. Nová konstrukce kombinuje jejich výrazné prvky a přidává moderní provedení, s využitím prémiových materiálů. K dispozici jsou ve dvou barevných provedeních – Silver-Gold a Black.

Zesilovač Model 30, nabízí čistotu signálu a dodává výkon potřebný i pro vybuzení náročných reprosoustav. Koncový stupeň poskytuje při zatížení 8 Ohmů výkon až 2 x 100 W a v kombinaci s reprosoustavami s nižší impedancí, je schopný dodávat až 2 x 200 W. Díky použití speciální konstrukce spínaného zesilovače, není frekvenční rozsah ovlivněn impedancí použitých reprosoustav. Samotný výkonový zesilovač je připojen přímo k reproduktorovým terminálům na zadním panelu a signálová cesta je proto nejkratší možná. Pro poslech gramofonových desek je klíčová kvalita vestavěného korekčního Phono předzesilovače, vhodného pro přenosky MM a MC. V případě použití přenosky MC, je navíc k dispozici třístupňové přizpůsobení její zátěžové impedance. Výsledkem kombinace modulů HDAM (Hyper Dynamic Amplifier Module) a unipolárních tranzistorů JFET v sekci předzesilovače je nízká hodnota vstupní impedance, což zjednodušilo obvodové řešení. To přispělo k celkové redukci zkreslení.

Model30_SACD30_Combo_Black_lifestyle1

 

Dnešní doba si žádá moderní přístup k poslechu hudby. Přístroj SACD 30n vychází vstříc příznivcům tradičního poslechu i moderního pojetí. V jednom těle totiž kombinuje dva nově navržené špičkové komponenty – přehrávač SADC/CD disků a síťový streamer, který podporuje jak přehrávání z domácí sítě, tak i z populárních internetových služeb nabízejících streaming v nejvyšší dostupné kvalitě.

Nový přehrávač SACD 30n, využívá vlastní mechaniku SACDM-3L. Původní data přečtená z CD disku, nebo zaslaná z externího zdroje do digitálních vstupů, jsou ve dvou stupních, pomocí obvodů MMM-Stream a MMM- conversion, přímo v přehrávači převedena na jednobitový datový tok a dále zpracována v doméně DSD vzorkovacím kmitočtem až 11,2 MHz. Výsledkem je analogový výstupní signál nejvyšší kvality. Dvojité systémové hodiny, zajišťují přesné převzorkování vstupního signálu z disku i digitálních vstupů, v rozpětí od 44,1 kHz do 384 kHz. Tato unikátní konfigurace je pro mimořádnou kvalitu zvuku vyladěna použitím dvojice DSP s hloubkou 32 bitů.

Posluchači si mohou vychutnat hudbu ze svých sluchátek ve stejné kvalitě, jakou poskytují samostatné sluchátkové zesilovače. K tomuto účelu je v přístroji implementován sluchátkový zesilovač s modulem využívajícím oceňovanou technologii HDAM, s mimořádnými hodnotami odstupu signál/šum. Možnost nastavení tří úrovní zisku, umožňuje uživatelům využít široké spektrem sluchátek.

Platforma HEOS dovoluje streamovat soubory FLAC od 44,1 kHz až do 192 kHz při 24bitovém rozlišení, DSD 2,8 MHz a DSD 5,6MHz, ALAC (Apple Lossless) a MP3 z předních streamovacích služeb Amazon Music HD, Tidal a dalších. Zároveň umožňuje zapojit přístroj do multiroom řešení bezdrátového rozvodu hudby v bytě a rozšiřuje možnosti z hlediska obsluhy pomocí hlasových asistentů.

Obě novinky jsou k dostání u autorizovaných prodejců, za doporučenou koncovou cenu 80 000 Kč/Ks

Související příspěvky

Leave a Comment