Disk Store´n’Go Mini SSD, který se vám vejde do dlaně

Verbatim disk Store´n'Go Mini SSD

Společnost Verbatim uvedla na trh Store’n’Go Mini SSD, super malý a lehký externí SSD disk v černém 3D designu, který je k dispozici v kapacitách 512 GB a 1 TB. Vejde se do dlaně, váží pouhých 35 g a má rozhraní USB3.2 Gen 1, s rychlostí přenosu dat až 5 Gbps.

VerbatimJedná se o nejnovější (a nejmenší) z řady velkokapacitních úložných zařízení, které mají Verbatim Store’n’Go 3D designový černý obal. Mezi modely s 3D povrchem dále patří řada přenosných 2,5” HDD pevných disků, 2,5” přenosné SSD disky, přenosné pevné disky šifrované pomocí otisků prstů a 3,5“ stolní pevné disky.

Aby majitelé počítačů Mac a PC mohli těžit ze zdokonaleného připojení k portům USB-C a USB-A, obsahuje Store´n’Go Mini SSD kabel z Micro-B na USB-A a adaptér USB-A na USB-C. Disk je naformátován na FAT32, což umožňuje jeho kompatbilitu jak s počítači s Windows, tak Mac, bez nutnosti dalšího přeformátování. Pokud máte soubory větší než 4 GB, je na jednotce dodán software pro přeformátování na HFS+ pro Mac a NTFS pro PC.

53235_53236_Q53237 Lifestyle 18Zákazníci, kteří si vyberou model 1TB, mohou očekávat, že si obvykle uloží až 2 000 filmů, 250 000 písní nebo 450 000 fotografií.

Disk má předinstalovaný software Nero Backup, což umožňuje uživatelům naplánovat automatické zálohování. Má také USB Rec & Play, které umožňuje disku fungovat jako videorekordér pro televizory, které podporují připojení USB, a podporuje tak nahrávání, přehrávání a dokonce i pozastavení živé televize.

Store’n’Go Mini SSD má doporučenou maloobchodní cenu 1.899 CZK/74,99 EUR za verzi 512 GB (PN 53236) a 3.499 CZK/129,99 EUR za 1 TB (PN 53237).

Verbatim představuje také Store´n´Go ALU Slim – kompaktní, lehký a stylový, přenosný pevný disk v pevném kovovém provedení, s připojením USB 3.2 Gen1, pro rychlosti přenosu dat až 5 Gbps.

Úložné zařízení Store’n’Go ALU Slim, které je k dispozici v kapacitách 1 TB a 2 TB, váží pouhých 150 g a na šířku má jen 9mm. Zákazníci, kteří si vyberou model 2TB, mohou očekávat, že si uloží až 4 000 filmů, 500 000 skladeb nebo 900 000 fotografií. S elegantním broušeným hliníkovým krytem, který odráží stylový design Macbooků, je Store’n’Go ALU Slim k dispozici ve stříbrné, vesmírně šedé a zlaté barvě.

Verbatim Store'n'Go ALU SlimAby majitelé počítačů Mac a PC mohli těžit ze zlepšeného připojení k portům USB-C a USB-A, obsahuje ALU Slim kabel Micro-B na USB-A a adaptér USB-A na USB-C. Disk je naformátován na FAT32, což umožňuje jeho kompatbilitu jak s počítači s Windows, tak Mac, bez nutnosti dalšího přeformátování. V případě souborů o velikosti větších než 4 GB, je na disku dodánván software pro přeformátování na HFS + pro Mac a NTFS pro PC.

Pevný disk má předinstalovaný software Nero Backup, pro plně funkční zálohování a obnovu systému a umožňuje uživatelům naplánovat si automatické zálohování. HDD má také USB Rec & Play, které umožňuje disku fungovat jako videorekordér pro televizory podporující připojení USB, umožňující nahrávání, přehrávání a dokonce i pozastavení živé televize.

Doporučená maloobchodní cena výrobce Store’n’Go ALU Slim je 1.899 Kč za 1 TB a 2.599 Kč za 2 TB.

Související příspěvky

Leave a Comment