Profesionální USB-C monitor 

PD2705Q

Profesionální monitor, v tmavě šedé barvě s modrými detaily, je určený návrhářům, pokrývá 100% barevného prostoru sRGB a Rec.709 a nabízí vysokou konzistenci barev, s průměrnou hodnotou Delta E≤3 a poskytuje připojení přes USB-C. Stabilní základna pokračuje v pevnou nohu, na kterou je upevněn displej s úzkými rámečky. Bohatou ergonomii prezentuje možnost otočení, naklopení i rotace kolem své osy až do pozice Pivot, tedy o 90 stupňů. Ovládání a pohyb v menu zajišťují nenápadná tlačítka na spodní straně.

Tento 27palcový monitor s QHD rozlišením 2560 x 1440, má certifikace CalMAN Verified a Pantone Validated i unikátní report z individuální kalibrace každého displeje z výroby. Stoprocentní pokrytí barevného prostoru sRGB a Rec.709 podtrhuje také podpora HDR10 a další funkce. Monitor disponuje speciálními režimy usnadňujícími práci návrhářům, jako jsou Darkroom upravující jas a kontrast pro neomezenou práci v tmavém prostředí, M-book pro přizpůsobení barev, aby odpovídaly podání na zdrojovém Mac zařízení, Animation vyjasňující tmavá místa bez přeexponování světlých oblastí a CAD/CAM zvýrazňující linky a tvary v technických ilustracích.
Nedílnou součástí monitoru jsou technologie pro ochranu zraku Flicker-free a Low Blue Light.

Produktivitu práce umocňuje konektivita přes jeden USB-C kabel přenášející video/audio/data i zajišťující napájení monitoru. Dále pak možnost zobrazit totožný vizuál na jediném monitoru ve více režimech přímo vedle sebe. Jedním setem periferií při zapnutí funkce KVM lze ovládat dvě zařízení zároveň.

Monitor je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 11 799 Kč s DPH v České republice a za 419,90 euro s DPH na Slovensku.

Související příspěvky

Leave a Comment