Privátní filtr Natec Owl chrání vaše soukromí

Privátní filtr Natec Owl

natec logoPrivátní filtr Natec Owl je nenápadná fólie pro obrazovku počítače nebo notebooku, která chrání vaše osobní údaje a důvěrné informace před lidmi hledícími z boku. Filtr funguje tak, že od úhlu 30° od středu obrazovky se stává neprůhledný.

Nikdo nemá rád, když se mu z boku dívají na obrazovku, na které mohou být cenné a důvěrné informace, a proto se před únikem takových informací je třeba chránit, aby se nedostaly do nesprávných rukou. Navíc Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR) ukládá povinnost, která by se neměla podceňovat, protože únik údajů a porušení předpisů může vést k vážným právním i finančním následkům.

Natec Owl na první pohled připomíná obyčejnou ochrannou fólii, ale ve skutečnosti obsahuje inovativní technologii mikro-žaluzie skládající se z deseti vrstev, která poskytuje jasný výhled zepředu a znemožňuje výhled z boku. Již při mírném úhlu je obraz ztmavený a zkreslený tak, aby zabránil četbě údajů a od 30° se obrazovka stává zcela černá.

Privátní filtr Natec Owl chrání nejen důvěrné údaje, ale i váš zrak. Obrazovky vytvářejí škodlivé UV záření, které při dlouhodobém používání obrazovky způsobuje nejen únavu očí, ale může poškodit i váš zrak. Filtr omezuje pronikání škodlivého UV záření a antireflexní vlastnosti snižují únavu očí.

Natec Owl je vyroben z odolného materiálu, který navíc chrání obrazovku před nečistotami, poškrábáním a také snižuje zanechávání otisků prstů. Důležitou vlastností je, že filtr zachovává dotykové funkce displeje.

ATComputersNatec Owl lze nainstalovat dvěma způsoby v závislosti na vašich preferencích. Každá z nich je velmi jednoduchá a zabere jen chvíli. První z nich je instalace pomocí průhledných držáků přilepených k rámu monitoru, díky kterým můžete kdykoliv jednoduchým a rychlým způsobem, nasadit a sundat filtr. Tato způsob je zvláště užitečný, pokud chcete občas sdílet obsah zobrazený na obrazovce přísedícím. Druhý, diskrétnější způsob, je instalace natrvalo pomocí transparentních oboustranných pásek přilepených přímo na obrazovku.

Privátní filtr Natec Owl je dostupný v pěti rozměrech, a to: 14″, 15,6″, 21,5″, 23,8″ a 24″.

Související příspěvky

Leave a Comment