Inovativativní herní headset kombinuje pokročilé technologie s vysokým komfortem

Logitech G PRO X Gaming Headset

Společnost Logitech představila dva nové PRO herní headsety Logitech G PRO X Gaming Headset a Logitech G PRO Gaming Headset. Nejnovější přírůstky do řady herních periferií Logitech G PRO byly navrženy a zkonstruovány ve spolupráci se špičkovými eSportovci. Kombinují neuvěřitelné pohodlí a odolnost s vysoce výkonnou zvukovou a hlasovou technologií, takže všichni hráči bez ohledu na schopnosti mohou slyšet a znít jako profesionálové.

PRO X představuje debut technologie Blue VO!CE, kterou firma vyvinula ve spolupráci s předními odborníky v oblasti mikrofonů Blue Microphones. Pokročilý herní software Logitech G HUB nyní umožňuje pomocí technologie Blue VO!CE v reálném čase používat pro mikrofon sadu efektů, díky nimž dosáhnete čisté a profesionální komunikace. Ve výsledku můžete svůj hlas vyladit na základě svých individuálních preferencí tak, že vás spoluhráči budou lépe slyšet nebo můžete znít jako profesionální streamer.

„Byl jsem ohromen rozdílem, který udělala technologie Blue VO!CE se zvukem mikrofonu headsetu,“ řekl Hamlinz z TSM Fortnite. „Udělali headset, který zní jako studiový mikrofon. Je to pecka.“

Ihned po rozbalení mohou hráči využívat Blue VO!CE integrovanou funkci nahrávání a přehrávání, která jim umožní rychlý výběr profilu filtru, jenž zní přesně podle jejich unikátního tónu hlasu a hlasitosti. Pro hráče, kteří mají zájem o další přizpůsobení, má Blue VO!CE pokročilý režim s úplnou sadou pro-grade efektů, včetně kompresoru, de-esseru a de-popperu.

„Ať již streamujete nebo hrajete spolu s přáteli, kvalitní komunikace je základem skvělé teamové spolupráce,“ říká John Maier, prezident Blue Microphones. „S uvedením Blue VO!CE pro Logitech G Pro X umožníme hráčům nastavit neuvěřitelně čistou a profesionální komunikaci pouze pomocí několika kliknutí, takže si mohou být jisti, že vždy budou znít nejlépe, jak se dá.“

S cílem pomoci profesionálům při jejich náročných trénincích a na jejich cestách, byly nové headsety vyvinuty od základu tak, aby nabízely dostatečné pohodlí během celodenního používání a zároveň poskytovaly neuvěřitelně dlouhou životnost. Jejich lehká konstrukce je vyrobena z hliníku a oceli, náušníky (mušle) jsou z měkké paměťové pěny s prémiovým koženým potahem. Součástí balení PRO X je i sada náušníků pokrytých velurem.

„Vývoj produktů s profesionálními eSportovci je zárukou, že naše vybavení nabízí vše, co potřebujete, abyste mohli hrát nejlépe, jak jen umíte,“ říká Ujesh Desai, viceprezident a generální ředitel společnosti Logitech Gaming. „Při tvorbě našich nových herních headsetů série PRO jsme spolupracovali s hráči z oblasti eSport z celého světa, aby nám pomohli navrhnout herní headsety, které vám umožní slyšet a znít jako profesionál.“

Herní sluchátka PRO X a PRO jsou kompatibilní s PC a mobilními zařízeními. Vybavena jsou exkluzivními zvukovými měniči Pro-G 50mm od Logitech G, které jsou vyrobeny z hybridního materiálu pro kvalitní reprodukci s mohutnými basy a bohatým zvukem. PRO X navíc nabízí DTS Headphone: X 2.0 surround sound – neuvěřitelnou technologii, která simuluje 3D prostředí originálního zvukového mixu.

Náhlavní sady Logitech G PRO X Gaming Headset a Logitech G PRO Gaming Headset by měly být k dispozici na LogitechG.com a u prodejců od července 2019 za doporučenou maloobchodní cenu 3499 Kč a 2769 Kč.

Související příspěvky

Leave a Comment