Herní myš s novým senzorem HERO 16K

Logitech G903 LIGHTSPEED

Logitech G na výstavě Electronic Entertainment Expo (E3) oznámila, že tři další myši v jejím sortimentu budou vybaveny exkluzivním, vysoce výkonným senzorem HERO (High Efficiency Rated Optical) 16K. Novými přírůstky řady HERO se stanou bezdrátová herní myš Logitech G903 LIGHTSPEED, bezdrátová herní myš Logitech G703 LIGHTSPEED a herní myš Logitech G403 HERO. Všechny novinky nabízejí bezkonkurenční rychlost a neuvěřitelnou přesnost hráčům všech kategorií.

Prvním vylepšeným modelem je vlajková loď G903. Špičkový snímač HERO 16K zajišťuje vynikající hratelnost a má desetkrát vyšší energetickou účinnost než předchozí generace. Výsledkem je fantastická 140hodinová výdrž baterie. Herní myš G903 využívá bezdrátovou technologii Logitech G LIGHTSPEED a je kompatibilní s bezdrátovým nabíjecím systémem Logitech G POWERPLAY. Může se pochlubit také podsvícením s 16,8M barev LIGHTSYNC RGB pro navození správné herní atmosféry, symetrickým designem pro praváky i leváky a 11 programovatelnými tlačítky pro perfektní ovládání hry.

Senzorem HERO 16K je vybavena také herní myš G703 LIGHTSPEED, která se pohodlně vejde téměř do každé ruky. U tohoto modelu se Logitech zaměřil na snížení celkové hmotnosti na 95 g a zvýšení výdrže baterie až na 35 hodin na jedno nabití. Nový senzor přináší neuvěřitelnou přesnost a ovladatelnost při maximálním rozlišení 16 000 DPI a nulovém vyhlazování. Bezdrátová technologie LIGHTSPEED zaručuje rychlý a stabilní přenos dat a je kompatibilní se systémem bezdrátového nabíjení Logitech G POWERPLAY.

Vylepšenou řadu herních myší uzavírá model G403 HERO s kabelovým připojením. Tato lehká myš s ergonomickým tvarem a novým senzorem HERO nabízí uživatelům přesné trasování, rychlost a ovladatelnost, které potřebují k dosažení vítězství. Má také podsvícení LIGHTSYNC RGB, vyjímatelné 10g závaží a šest tlačítek, která lze naprogramovat přesně podle potřeb hráčů.

Cena a dostupnost

Bezdrátová herní myš Logitech G903 LIGHTSPEED se senzorem HERO by měla být k dostání na LogitechG.com a u světových prodejců v červnu 2019 za doporučenou maloobchodní cenu 4129 Kč, bezdrátová herní myš Logitech G703 LIGHTSPEED se senzorem HERO za 2769 Kč a herní myš Logitech G403 HERO za 1949 Kč.

Související příspěvky

Leave a Comment