Herní notebooky ROG Strix XG17, SCAR III, Hero III a Zephyrus S

ROG Strix SCAR II Hero II a Zephyrus S

Letošní ROG notebooky se mohou pochlubit jako první na světě 17“ displejem s obnovovací frekvencí 240 Hz a 4K UHD rozlišením.

Modely Strix SCAR III G731 a Hero III G731 jsou vybaveny grafickou kartou NVIDIA GeForce RTX 2070, která je dostatečně výkonná, aby dokázala zobrazovat hry ve vysokých obnovovacích frekvencích. Model Zephyrus S GX502 je vybaven 15,6“ displejem se 4K UHD rozlišením, který je schopen dosahovat obnovovací frekvence až 120 Hz pro plynulé hraní. Displej také podporuje 100% Adobe RGB barevný gamut a disponuje certifikací obrazu Pantone.

ROG představil také zcela novou barevnou variantu svých herních notebooků. Ledově chladná barva Glacier Blue bude dostupná u modelů Zephyrus S GX502, Zephyrus M GU502 a Strix G G531 a G731.

ROG Strix XG17 – první přenosný herní monitor s obnovovací frekvencí 240 Hz

ROG Strix XG17Strix XG17 je navržen pro hráče, kteří chtějí zdokonalovat své dovednosti během svých cest. Přenosný monitor je vybaven 17,3palcovým IPS Full HD panelem, který poskytuje obnovovací frekvenci až 240 Hz a dobu odezvy 3 ms, díky čemuž je aktuálně nejrychlejším přenosným displejem na světě. Díky portům micro-HDMI a USB-C je tento monitor kompatibilní se smartphony, tablety, notebooky nebo herními konzolemi.

ROG Strix XG17 váží pouhých 800 gramů a má vestavěnou baterii, která zvládne na jediné nabití až tři hodiny provozu při frekvenci 240 Hz. Díky podpoře rychlého nabíjení však uživatelé nemusí postrádat svou hru příliš dlouho, neboť již po jedné hodině napájení je monitor opět připraven poskytnout dalších 2,7 hodin provozu.

Mezi další funkce patří technologie Adaptive-sync, která pracuje mezi kmitočty 48 Hz až 240 Hz, což umožňuje plynulé hraní i na méně výkonných grafických kartách. K dispozici je i vestavěný reproduktor pro situace, kdy není k dispozici náhlavní souprava.

Související příspěvky

Leave a Comment