Nová herní myš ZM-GM7 s profesionálními ambicemi

herní myš ZM-GM7

Společnost ZALMAN přináší na trh novou herní myš ZM-GM7, model 2019. Novinka je osazena špičkovým senzorem PixArt PMW3360, který zajišťuje vysokou rychlost a přesnost polohování s rozlišením až 12 000 DPI, zrychlením 50 G a rychlostí 250 IPS.

Herní myš Zalman ZM-GM7 používá spínače Light Strike s reakční dobou 0,2 ms. Tyto spínače se navíc vyznačují vysokou odolností až 20 000 000 kliknutí. Frekvence nové myši lze nastavit ve čtyřech úrovních až do hodnoty 1 000 Hz pro přesnou odezvu bez chyb.

Myš Zalman ZM-GM7 využívá technologii LOD (Lift Off Distance), která vyhodnocuje a rozpoznává pohyb sensoru myši nad povrchem, koriguje polohu a předchází chybám. Zvyšuje tím spolehlivost myši a komfort používání.

ZM-GM7 představuje ideální kombinaci atraktivního a funkčního tvaru, poskytuje pevný úchop nejen díky neklouzavé povrchové úpravě, ale i díky stabilnímu rozložení těžiště a optimálně zvolené hmotnosti Myš má ergonomický design, který se vyznačuje asymetrickým tvarem pro optimální úchop. Odolné kluzné plochy minimalizují tření a usnadňují pohyb myši po povrchu.

Design myši je podtržen efektním RGB Led podsvícením (až 16,8 milionů barev)., které lze individuálně nastavit a upravit. Myš má opletený kabel vybavený filtrem šumu a pozlacený USB konektor. Myš má sedm programovatelných tlačítek včetně pogumovaného rolovacího tlačítka pro přesné ovládání. Originální ovládací software s jednoduchým a intuitivním ovládáním je ke stažení na stránkách výrobce a umožňuje individuální nastavení myši a podporuje ukládání maker během hraní.

Související příspěvky

Leave a Comment