Profesionální herní myš s individuálním nastavením tvaru

myš xenon750

Profesionální myš se rychle stane oblíbeným společníkem při hraní počítačových her. Pokročilý software, RGB podsvícení, prvotřídní senzor, programovatelná tlačítka a možnost nastavit a individualizovat vlastní tvar myši, to jsou jen některé z mnoha funkcí, které nabízí.

Herní myš Genesis Xenom 750 hned přesvědčí hráče, že si poradí s každou úlohou. Je vybavena senzorem PMW 3330, špičkovým výrobkem Pixart. Rozlišení může být nastaveno v rozmezí 100 až 10 200 DPI bez další interpolace a myš lze naprogramovat na šest oblíbených úrovní citlivosti v krocích po 100 DPI. Myš je vybavena vnitřní pamětí a součástí dodávky je i pokročilý ovládací software, který nabízí mnoho možností individualizace. Hráči počítačových her tak mohou měnit nastavení myši a ukládat jednotlivé profily, vytvářet makra a programovat vlastní kombinace tlačítek.

Při navrhování myši Xenon 750 se značka Genesis držela zásady, že chce poskytnout hráčům maximální šíři možností, jak nastavit myš podle individuálních potřeb a představ. Proto jsou v balení dodávány další boční panely myši, které umožňují upravit a individualizovat ergonomii podle vlastních preferencí. Výměna bočnic je díky silným magnetům jednoduchá a magnety spolehlivě bočnice drží během náročného používání.

Kvalitu myši dokazují některá čísla. Maximální rychlost zpracování snímků dosahuje 8000 FPS a maximální akcelerace je 30 G. Rychlost odezvy je 1000 Hz (lze přenastavit). Myš je také velice lehká, pouhých 92 gramů. Hráč tak získá spolehlivou a silnou zbraň pro svá budoucí vítězství.

Každý hráč ví, že pokročilý ovládací software je jako výtah, který pozvedne hráčské dovednosti na vyšší úroveň. Xenon 750 je vybaven softwarem, který nejen umožňuje nastavit funkce nebo editovat profily a makra pro jednotlivá tlačítka, ale také nabízí volbu RGB podsvícení a nastavení mnoha režimů včetně přidělení barev.

Hráčské vybavení musí být odolné. Xenon 750 nabízí několik řešení, která podporují odolnost a výdrž. Jsou to především odolné komponenty a použitý materiál, kvalitní pojezdy, nylonový obtočený kabel s délkou 180 cm a spínače OMRON s životností 10 milionů kliknutí. To vše dává dohromady záruku dlouhé životnosti a úspěšného propojení hráče s jeho myší.

Funkcionalita je klíčovým prvkem, ale Genesis nezapomíná ani na ergonomii a design. Xenon 750 je nejen myš s dokonalou ergonomií (s možností ergonomii individualizovat a nastavit), ale také vypadá opravdu skvěle. Atraktivní RGB podsvícení s efektem PRISMO a led diodami umístěnými na bočních panelech a rolovacím kolečku, podsvícené je i logo. To vše dává této myši speciální charakter, který může být dále upraven podle vlastních preferencí.

Související příspěvky

Leave a Comment