Společnosti Dell a Alienware oživují portfolio výkonných herních notebooků

Alienware 17

Společnosti Alienware a Dell uvedly šest nových herních notebooků se systémem Windows 10, které jsou postaveny na vysoce výkonných procesorech Intel Core 8. generace a oproti předchozím generacím nabízejí významná vylepšení.

DellSpolečnost Dell pokračuje ve svém úsilí zajistit všem co nejlepší zážitky z hraní her, a proto uvádí novou řadu Dell G Series, která oživuje portfolio herních produktů společnosti Dell. Tato sada počítačů PC je navržena a zkonstruována pro hráče, jejichž prioritou je výkon a dokonalý zážitek z hraní her.

Společnost Alienware ještě více rozšiřuje svou více než desetiletou působnost v oblasti elektronických sportů a navazuje nová partnerství s organizacemi a týmy NBA 2K League, Miami HEAT a Misfits Gaming. Spolu se svým partnerem Team Liquid se také vydává na neprobádané území elektronických sportů v Severní Americe. Tyto organizace a týmy se obrátily na společnost Alienware, aby získaly konkurenční výhodu.

Herní notebooky Alienware 15 a 17 budou dostupné s procesory Intel Core i5, i7 a i9 8. generace, které integrují až 6 jader, a vůbec poprvé v nejvýkonnější řadě notebooků Alienware umožňují přetaktování až na 5,0 GHz. S cílem maximálně využít výkon procesorů Intel provedla společnost Alienware mechanické úpravy a vylepšení své technologie chlazení Alienware Cryo-Tech v2.0, která nyní používá o 50 % tenčí lopatky ventilátoru a výparníkovou komoru na procesoru, aby zajistila účinnější chlazení většího počtu jader. Začlenění těchto převratných inovací do nových notebooků Alienware 15 a 17 přineslo měřitelný nárůst výkonu o 10 %1, což umožňuje podstatně plynulejší hraní her kategorie AAA a pohyb v prostředí virtuální reality.

V noteboocích nejnovější řady Alienware nechybí software Alienware Command Center nové generace, který hráčům pomáhá snadno dosáhnout nejvyššího možného výkonu. Toto jednoduché, ale elegantní nové rozhraní, poprvé představené na veletrhu CES 2018, pomáhá začínajícím i ostříleným hráčům optimalizovat, přetaktovat a vyladit počítače a příslušenství Alienware tak, jak odpovídá jejich jedinečných potřebám při hraní her. Software Alienware Command Center ještě více rozšiřuje možnosti individuálního přizpůsobení uživateli a poskytuje hráčům naprostou kontrolu nad 13 programovatelnými zónami osvětlení na noteboocích Alienware 15 a 17, které podporují plný rozsah hodnot RGB a až 16,8 milionů barev. Uživatelé si tak mohou vybrat z více než 80 kvadrilionů možných světelných kombinací.

Navíc k charakteristickému provedení modelů Alienware 15 a 17 v šedé barvě Space Grey teď společnost Alienware u obou velikostí nabízí hráčům také elegantní černou variantu Epic Black.4

Nová řada cenově dostupných herních počítačů řady Dell G Series

Dell G5Společnost Dell se vždy usilovně snaží poskytovat herní řešení pro všechny hráče bez ohledu na to, na jaké úrovni se hraní věnují nebo jak dalece sahá jejich rozpočet. Pokračováním této snahy je uvedení rozsáhlé nové kolekce herních počítačů se systémem Windows 10. Všechny tři systémy, Dell G3 15, G3 17 a Dell G5 15, jsou navrženy tak, aby umožňovaly hraní her a svižný výkon za přijatelné ceny. Tyto nové herní notebooky jsou vybaveny výkonnými grafickými procesory až do řady NVIDIA GeForce GTX 10 Series, procesory Intel® Core 8. generace, řešeními pro tepelnou regulaci, inteligentním softwarem pro určování priority obsahu, displeji IPS s potlačením odlesků a dalšími doplňky, které jsou navrženy tak, aby se hráči dostali do svých her.

Související příspěvky

Leave a Comment