Límcová sluchátka té nejvyšší zvukové kvality se objeví už brzy i v Evropě

SoundWear

Důmyslný koncept zvukového límce představuje inovativní myšlenku osobního poslechu hudby s kvalitní reprodukcí při plném zachování vnímání všech zvuků z okolí. Tento produkt se již brzy dostane do prodeje i u nás.

Během druhého čtvrtletí tohoto roku se na náš trh dostane zvukový límec Bose SoundWear Companion, který dosud nebyl v Evropě dostupný. Speciálně konstruovaný reproduktor Bose SoubdWear Companion je límec s vestavěnými stereofonními reproduktory, který je vyroben z pohodlného silikonu užívaného k lékařským účelům. Reproduktory jsou umístěny přímo pod uši posluchače a jsou úzce směrovány směrem vzhůru. Díky tomu si uživatel vychutná reprodukovaný zvuk v plné síle a kvalitě. A to včetně basů, protože napříč límcem jsou vedeny dvě basové ozvučnice využívající vlastní technologii WaweGuide, známou například z reproduktorů Bose SoundTouch.

Bose Soundwear Companion je určen všem, pro které je hudba nedílnou součástí života, jsou stále v pohybu, nechtějí rušit hlasitou reprodukcí okolí a zároveň z nejrůznějších důvodů nemohou nebo nechtějí používat sluchátka. Tímto důvodem může být například vnímání potřeb dítěte, dění v kuchyni nebo jiná skutečnost. Límec zprostředkuje uživateli působivý, a přitom diskrétní poslech. Bose SoundWear Companion je vybaven technologií Bluetooth a díky tomu přehrává hudbu bezdrátově ze všech kompatibilních zdrojů. Je možné rovněž na dvou zařízeních poslouchat hudbu současně a samozřejmě je tu i funkce handsfree pro telefonování.

Související příspěvky

Leave a Comment