Elektrokola EasyBike se představí na veletrhu FOR BIKES

EasyBike u Vltavy

EasyBike je jednou z nejvýznamnějších značek elektrokol prodávaných v České republice. Novinky letos představí od 6. do 8. dubna na mezinárodním veletrhu FOR BIKES v PVA EXPO PRAHA. Hlavním lákadlem budou řada horských elektrokol EGO se středovým pohonem či skládací elektrokolo SMART v moderním minimalistickém designu.

Elektrokola jsou v posledních letech čím dál více populární. Jízda na elektrokole propojuje aktivní pohyb s možností zvládnout terén a vzdálenosti, na které by síly na běžném kole nestačily. Jsou navíc vhodná pro všechny věkové kategorie i úrovně fyzické kondice. Elektrokola se vyrábí v různých variantách podle toho, jaký typ jízdy a terénu cyklista preferuje. V nabídce jsou kola horská, městská či skládací. Značka elektrokol EasyBike na trh v rámci zahájení nové cyklistické sezóny uvádí nové modely.

Elektrokola se středovým pohonem i nový design

Horské elektrokolo EasyBikeNová řada horských elektrokol EasyBike EGO je unikátní především díky silnému středovému motoru značky Bafang. Moderní středový pohon díky speciálním snímačům a inteligentní řídicí jednotce lépe reaguje na sílu šlapání a pocit z jízdy je tak mnohem přirozenější. Výhodou je také lepší vyvážení kola a tím i snadná ovladatelnost. Další výhodou této novinky EasyBike je také přívětivá cena, díky níž jsou kola EasyBike se středovým pohonem dostupnější i široké veřejnosti. EGO je v prodeji za 47 990 Kč.

Horské elektrokolo EasyBike TARGET má hydraulické kotoučové brzdy Tektro a motor umístěný v náboji zadního kola. Tento model je nyní ke koupi za 33 990 Kč.

Dalším horským modelem, které EasyBike nabízí, je EasyBike MI5 s pohonem v náboji zadního kola a širokou škálou stupňů podpory. Všechny modely jsou dostupné v několika velikostech a barevných variacích. Podle výšky kola startuje cena MI5 na 26 990 Kč.

Skládačky představí EasyBike rovnou dvě. Novým modelem, který letos EasyBike představí, je EasyBike SMART v moderním minimalistickém designu. Elektrobaterie je chytře ukryta v samotném rámu kola, a tak neruší jeho perfektní vzhled. Tento model se díky skládacímu rámu a řídítkům řadí mezi nejkompaktnější typy v kategorii elektrokol. EasyBike Smart je nyní v prodeji za 24 990 Kč.

Dalším skládacím modelem je EasyBike FOLD v bílé a černé variantě. Stojí 20 990 Kč.

Skládací elektrokola ocení především cyklisté, kteří potřebují kombinovat různé typy dopravy – ať už je to spojení kola s autem nebo například s tramvají. Hodí se proto především do města, kde i v menším bytě oceníte jeho skladnost.

Městské kolo EasyBikeTřetím typem jsou městská elektrokola. EasyBike MOVE je vybavené praktickým stojánkem a má zabudovaný zámek. Je ideální na popojíždění po městě, na nákupy nebo třeba na cestu do práce. Nyní je k sehnání za 24 990 Kč.

EasyBike na veletrhu FOR BIKES

Značka elektrokol EasyBike je na trhu od roku 2012 a dnes je jedním z nejvýznamnějších prodejců elektrokol v České republice. Letos se představí také na největším cyklistickém veletrhu ve střední Evropě FOR BIKES, který probíhá od 6. do 8. dubna.

Účastníci veletrhu se na expozici EasyBike mohou těšit na novinky, především pak na modelovou řadu horských elektrokol EGO a skládací elektrokolo SMART. Expozice EasyBike bude na veletrhu jednou z největších a zájemci si budou moci elektrokola vyzkoušet na dráze přímo uvnitř výstavní haly. Zároveň se návštěvníci veletrhu mohou těšit na dárky a připravená je i soutěž o nové elektrokolo.

Více informací na www.easy-bike.cz.

Související příspěvky

Leave a Comment