Herní set 4 v 1

Genesis Cobalt 300 4v1

Správně vyladěný hardware je rozhodující při každé bitvě, a proto má vhodně sestavená sada periferií velký vliv na konečný výsledek. Proč ztrácet čas výběrem jednotlivých kusů herního vybavení, pokud to mohou za vás udělat specialisté?

Značka Genesis přichází se svou sadou Cobalt 300, která vám nejen usnadní výběr, ale ušetří čas i peníze. Tato sada je ideálním řešením pro méně pokročilé uživatele, kteří chtějí začít svá dobrodružství ve světě počítačových her. V sadě naleznete kvalitní membránovou klávesnici (CZ) s tříbarevným podsvícením, myš s programovatelnými tlačítky, stereo sluchátka s podsvícením a podložku pod myš ve výjimečném designu.

U klávesnice je důležitou funkcí je anti-ghosting až pro devatenáct kláves, což umožní zmáčknout bez obav více kláves najednou. O komfort při používaní se starají multimediální zkratky a také podpěrka pod zápěstí.

Myš je vybavena precizním optickým snímačem Avago 5050 s rozlišením až 3200 DPI, který si svou spolehlivostí získal srdce mnoha hráčů. Součástí je i pokročilý software s editorem maker a profilů. Díky vestavěné paměti si myš dokáže zapamatovat všechna nastavení i v případě připojení myši do jiného počítače.

Sluchátka Cobalt 300 mají 40mm měniče, které byly vyladěny nejen pro hraní her, ale například i pro sledování filmů. Mají zvýrazněné basy, abyste mohli procítit každý zvukový efekt. Při komunikaci s přáteli určitě oceníte kvalitní mikrofon na flexibilním rameni.

Sada obsahuje také kvalitní podložku pod myš ve výjimečném designu. Dolní část podložky má gumovou protiskluzovou vrstvu. Obšití okrajů podložky zajišťuje její vysokou odolnost a zamezuje třepení okrajů při intenzivním používání.

Související příspěvky

Leave a Comment