Verbatim: Nové interní PCIe NVMe M.2 SSD disky

Verbatim - Nové interní PCIe NVMe M.2 SSD disky

Verbatim poměrně nedávno uvedl na trh dvě SSD novinky, kterými můžete celkem zásadně upgradovat svá zařízení. Jsou to SSD disk Verbatim Vi3000 M.2 PCIe NVMe a superrychlý SSD disk  Verbatim Vi7000G PCIe NVMe M.2. Pojďme se podívat na podrobnosti.

Verbatim SSD Vi3000 M.2 PCIe NVMe

Disk SSD Vi3000 M.2 PCIe NVMe je ideálním řešením pro profesionály i nadšence, kteří vyžadují vysoký výkon a spolehlivost. Využívá technologie PCIe 3. generace a díky tomu poskytuje vyšší rychlosti přenosu dat než předcházející generace.

Model Vi3000 přináší nadstandardní výkon – nabízí rychlost čtení až 3300 MB/s a rychlost zápisu až 3000 MB/s, což znamená, že je až šestkrát rychlejší než tradiční disky SSD založené na řadiči SATA. Díky IOPS čtení až 150 000 a IOPS zápisu až 110 000 je tento disk SSD ideální pomocník pro náročné aplikace. Má odolnou konstrukci bez pohyblivých částí.

VerbatimVysoké rychlosti, odolnost a nejnovější technologie NVMe znamenají, že jde o dokonalé řešení upgradu pro váš notebook, stolní počítač či počítačové systémy SFF. Technologie NVMe využívá přímější cestu mezi diskem SSD a procesorem, což snižuje latenci, a naopak zvyšuje přenosovou rychlost, také podporuje více souběžných toků dat, což dává prostor pro lepší multitasking a vyšší výkon.

Verbatim uvádí výdrž až 1500 TBW (Total Bytes Written) u modelu s nejvyšší kapacitou. Disk je ideální pro náročné aplikace, jako je střih videa či hraní her.

Verbatim SSD Vi7000G PCIe NVMe M.2

Verbatim SSD Vi7000GModel Vi7000G je navržen pro hráče a uživatele vyžadující od svého stroje vysoký výkon a nabízí bezkonkurenční rychlost. Disk je vybaven chladičem a vyrovnávací pamětí DRAM, které zajišťují extrémní výkon a jsou zárukou, že systém vždy poběží na maximum.

SSD disk Verbatim Vi7000G M.2 PCIe NVMe představuje dokonalé vylepšení pro vaši herní sestavu nebo konzoli. Je kompatibilní s konzolí PlayStation 5, takže vám umožní ukládat a hrát hry na PS5 přímo z disku.

Díky tomu, že disponuje technologií PCIe 4. generace, nabízí bezkonkurenční rychlost čtení (až 7400 MB/s) i zápisu (až 6700 MB/s). S rychlostí IOPS – čtení (až 800 000) a IOPS – zápisu (až 1 000 000) si tento disk SSD hravě poradí i s těmi nejnáročnějšími aplikacemi a hrami.

Díky kapacitě až 2 TB vám poskytne dostatek místa na uložení vašich oblíbených her, médií a aplikací. Díky provedení M.2 a vzhledu chladiče je ideální pro herní stolní počítače a také kompatibilní konzole. S jeho bezkonkurenční rychlostí a výkonem získáte bleskové spouštění systému, rychlejší spuštění aplikací a hladký přenos souborů. Vi7000G je dobrou volbou pro každého, kdo se v oblasti rychlosti a výkonu spokojí pouze s tím nejlepším.

Na disky jsme v redakci hodně zvědaví a už se těšíme, až nám dorazí na testování.

Související příspěvky

Leave a Comment