Rozbočovače Verbatim

Verbatim Víceportový rozbočovač USB-C

V dnešní hektické době plné hladu po praktičnosti a potřebě neustále vše přenášet a být neustále online je možnost zmenšit zařízení nade vše, a to i nad konektivitu, která občas tím, jak malé třeba notebooky jsou, dost trpí. Na řadu tak přicházejí externí zařízení, díky kterým si naopak konektivitu rozšíříte a přesně taková přináší také společnost Verbatim.

Víceportový rozbočovač USB-C VerbatimPrvním z nich je víceportový rozbočovač se dvěma USB 3.0 porty, jedním USB-C a také HDMI. Prostřednictvím tohoto rozbočovače tak můžete svůj notebook připojit například k dalšímu monitoru nebo třeba k projektoru a používat ho dokonce i s vysokým rozlišením 4K. Velmi šikovná je také funkce průchozího nabíjení. Notebooky, které se nabíjejí skrze USB-C port tak můžete nabíjet i skrze tento rozbočovač. Druhá varianta tohoto rozbočovače nabízí vše, co jsme právě popsali a k tomu přidává ještě další doplněk v podobě gigabitového ethernetu. Nebudete se tak již muset spoléhat pouze na Wi-Fi signál a doufat, že během důležitého hovoru, nebo práce s daty nenastane problém s připojením.

Pro ty nejnáročnější uživatele je zde potom ještě jedna varianta, která k výše zmíněným funkcím navíc přidává také čtečku SD a microSD karet, se kterou budete mít přístup i k datům, která byste mohli mít například ve svém Verbatim Čtyři porty USB 3.2 Gen 1fotoaparátu, nebo jiném záznamovém zařízení. Spokojíte-li se naopak se skromnější výbavou, můžete také sáhnout po USB-C hubu, který vám přidá 4 USB 3.2 porty nabízející rychlost přenosu až 5Gbps a rozšíří tak potenciál připojení vybavení od myší a klávesnice přes flash disky až po sluchátka a jiné periferie.

VerbatimTyto rozbočovače jsou kompatibilní s operačními systémy Windows 7,8 a 10, Mac OS a Linux. Mají kompaktní rozměry s délkou přes deset centimetrů, šířkou od tří do pěti centimetrů a výškou jednoho a půl centimetru. Přidaná konektivita vás tak nebude stát žádné pohodlí.

Související příspěvky

Leave a Comment