Bezpečnostní externí SSD disk Verbatim Executive Fingerprint Secure

Verbatim Executive Fingerprint Secure HDD & SSD logo

Data bývají často tím nejcennějším, co můžete ztratit, pokud přijdete o počítač nebo třeba externí úložiště. Představa, že k nim může mít přístup naprosto kdokoliv je potom samozřejmě dost nepříjemná a něco podobného se může stát opravdu každému. Obzvláště u přenosných úložišť dat je poměrně jednoduché je někde prostě a jednoduše odložit a následně na ně zcela zapomenout. Verbatim přesně na podobné případy myslel a pro zabezpečení vašich dat vytvořil SSD disk, který odemknete pouze svým otiskem prstu.

Externí SSD Verbatim Executive Fingerprint Secure je s pamětí 1TB naprosto dostačující pro jakákoliv data, která potřebujete přenášet. Ta budou v naprostém bezpečí díky AES 256-bit hardwarovému šifrování a čtečce otisků prstů. Jednoduchý software vám umožní přiřadit k disku až osm uživatelů, kteří mohou data zamknout i odemknout pouhým přiložením prstu. A jako pojistku pro to, abyste svá data neztratili ani když náhodou o disk přijdete, můžete použít také zálohovací Nero Backup Software.

VerbatimS příjemnou rychlostí zápisu přes 350 MB/s a čtením přes 320 MB/s se nemusíte bát, že byste se jakýmkoliv přetahováním dat někde zdržovali. Potěší také kompatibilita připojení. Disk pracuje s operačními systémy Windows 7 a vyšší i Mac OS X 10.6 a vyšší. Připojuje se pomocí USB-C kabelu. Na cestování jako stvořené jsou potom také kompaktní rozměry 111x40x13 milimetrů a váhou pouhých devětapadesáti gramů můžete SSD Verbatim Executive Fingerprint prostě strčit do kapsy i v poslední chvíli před odchodem. O dostatečnou odolnost při cestování se potom stará zpracování z kombinace hliníku a plastu, díky kterému bude toto SSD působit dobře nejen na pohled, ale také na dotek.

Tento typ disku se vyrábí v dalších třech variantách/kapacitách :

53652 1TB Verbatim Executive Fingerprint Secure HDD USB 3.2 GEN 1/USB-C 1TB Grey 2599,- Kč s DPH

53653 2TB Verbatim Executive Fingerprint Secure HDD USB 3.2 GEN 1/USB-C 2TB GREY 3349,- Kč s DPH

53656 512GB Verbatim Executive Fingerprint Secure SSD USB 3.2 GEN 1/USB-C 512GB GREY 2699,- Kč s DPH

53657 1TB Verbatim Executive Fingerprint Secure SSD USB 3.2 GEN 1/USB-C 1TB GREY 4199,- Kč s DPH

Související příspěvky

Leave a Comment