Rozsviťte své hráčské doupě se třemi druhy myší SureFire

SureFire Condor Claw

SureFire, specializovaná herní značka společnosti Verbatim Europe, uvedla na trh tři nové gamingové myši, čímž dále rozšiřuje svoji nabídku periferií pro milovníky počítačových her. Všechny tři myši: Hawk Claw, Condor Claw a Eagle Claw, mají RGB podsvícení, několik programovatelných tlačítek, nastavitelné DPI a pokročilý software, který umožňuje uživatelům konfigurovat nastavení tak, aby odpovídalo jejich hře a prostředí.

HAWK CLAW

Sedmitlačítková SureFire Hawk Claw, je tzv. Palm Grip myš pro pravou dlaň s elegantními liniemi, zdůrazněnými barevným RGB osvětlením. To je plně nastavitelné na více efektů, což umožňuje uživatelům vybrat si své oblíbené režimy a uložit je jako předvolby v přiloženém softwaru. S nastavitelným DPI až 6400, lze SureFire Hawk Claw nakonfigurovat pro rychlý průzkum širokých oblastí nebo zpomalit pro maximální přesnost. A s nastavitelnou frekvencí až 1 000 Hz, lze Hawk Claw upravit na rychlost, která nejlépe vyhovuje hře a počítači, aby byl zajištěn dokonalý výkon.

CONDOR CLAW

RGB osvětlení, které se nachází kolem celého obrysu myši, poskytuje osmitlačítkové SureFire Condor Claw, herní cool atmosféru.. Osvětlení je opět plně nastavitelné a uložitelné jako předvolba do přiloženého softwaru. DPI lze nakonfigurovat od 800 do 6400 a frekvenci můžete upravit až do 1000 Hz, aby co nejlépe vyhovovala herní situaci. Stejně jako ostatní myši v řadě SureFire, má i Condor Claw odolný a spolehlivý 1,5 m dlouhý kabel s konektorem USB-A, který zajišťuje spolehlivé připojení.

EAGLE CLAW

Největší z této řady, SureFire Eagle Claw, je také Palm Grip myš pro dlaň pravé ruky a má devět programovatelných tlačítek, pro dokonalé přizpůsobení. DPI SureFire Eagle Claw lze nastavit od 600 do 3200 a můžete jej upravovat i za chodu, pomocí vyhrazeného tlačítka DPI. Pokročilý software umožňuje uživatelům programovat tlačítka a makra, ukládat nastavení a světelné efekty a konfigurovat vše pro optimální hraní.

SureFire logo

Hawk Claw (599 Kč/23,49 eur), Condor Claw (699 Kč / 27.39 eur) a Eagle Claw (699 Kč/ 27.39 eur), jsou nyní k dispozici u specializovaných autorizovaných prodejců po celé Evropě.

Tyto tři myši jsou součástí nové vzrušující řady herních produktů SureFire, která zahrnuje také externí SSD a pevné disky, náhlavní soupravy, podložky pod myš, reproduktory, klávesnice a další herní příslušenství.

Pro více informací navštivte: https://www.surefire-gaming.com/

TZ

@RadekVyskovsky

Související příspěvky

Leave a Comment