Herní sluchátka SureFire Skirmish

Herní sluchátka SureFire Skirmish

SureFire, specializovaná herní značka společnosti Verbatim Europe, uvedla na trh dvě novinky: Herní sluchátka Harrier 360 Surround Sound USB Gaming a herní sluchátka Skirmish Gaming, která přináší pro PC a konzole pohodlí a křišťálově čistou komunikaci. Ty první jsme uvedli v minulém čísle časopisu ICT NETWORK NEWS. Nyní je na řadě herní headset SureFire Skirmish.

SureFire Skirmish gaming

Headset SKIRMISH s drsným maskáčovým designem, LED osvětlenými bočnicemi a také koncovkou mikrofonu, se hodí k jakékoliv herní sestavě.

SureFire Skirmish mikrofonS 3,5mm jackem a zároveň USB A konektorem, je Skirmish univerzálně kompatibilní, což umožňuje uživatelům hrát hry, poslouchat hudbu a užívat si skvělý zvuk, na jakékoli platformě – ať už se jedná o herní konzoli, PC nebo notebook.

SureFire Skirmish volume controlHeadset Skirmish je vybaven vysoce výkonnými 50mm reproduktory se stereofonním zvukem 2.0. My v redakci pevně doufáme, že v budoucnu budou tato sluchátka k mání také ve variantě s 7.1 zvukem.

Kmitočtová odezva sluchátek je 20 Hz – 20 kHz, citlivost 106 ± 3 dB a impedance 32 Ω. Impedance mikrofonu je ≤ 2,2 kΩ, citlivost mikrofonu 42 ± 3 dB.

Zkuste si takovéto přesné informace zjistit u některých jiných sluchátek na trhu a se zlou se potážete. Za tohle prostě dávám SureFire značce palec nahoru.

Jsou také vybavena všesměrovým flexibilním vestavěným mikrofonem, zajišťujícím jasnou a zřetelnou komunikaci se spoluhráči. Sluchátka nejenom vypadají, ale také jsou velmi pevná a zároveň díky použitým materiálům jsou na svoji velikost poměrně lehká.

SureFire Skirmish gamerHlavový most je klasicky nastavitelný a díky paměťové pěně v ohybu toho mostu sedí na hlavě velmi příjemně. Sluchátka mají měkké, pohodlné náušníky a na mušlích naleznete ovládací kolečko, skrze které můžete ovládat hlasitost a také přepínač pro ztlumení mikrofonu.

Velmi kladně hodnotíme také opletený 2,5 metru dlouhý kabel.

SureFire logoZelenými ledkami jsou osazeny mušle sluchátek, ve kterých svítí zeleně logo SureFire a zeleně svítící LEDku má také koncovka mikrofonu.

Sluchátka jsou kompatibilní s PCčkem, notebookem a herními konzolemi PS4 a PS5, o Xboxu X series to pro vás v redakci právě zkoušíme.

Technické detaily:

 • Rozměry D × Š × V (mm): 210 mm x 195 mm x 95 mm
 • Hmotnost: 390 g
 • Typ sluchátek: Drátová
 • Konektor sluchátek: 3,5 mm analogový
 • Délka kabelu: 2,5 m
 • Barva: Zelený maskáč
 • Zvuk: Stereo 2.0
 • 1 × 3,5mm konektor na stereo sluchátka – pro použití na počítači: Připojte adaptér s 3,5mm konektorem sluchátek a poté připojte do zdířky na zvuk nebo mikrofon počítače
 • Windows 10, 8, 7
 • Mac OS X 10.6 nebo novější
 • Port USB 3.2 Gen 1 nebo USB 2.0 (type A) nebo zdroj napájení USB 2.0 nebo vyšší (5 V / 500 mA) pro osvětlení

SureFire Skirmish lights

Tolik k prvnímu pohledu na tato sluchátka. Ve video-recenzi, kterou vám připravíme v blízké době, si na ně posvítíme ještě více.

Cena je nastavena výrobcem v poměru ke kvalitě těchto sluchátek na příjemných 899 CZK.

Pokud se vám líbí naše recenze a testování herních produktů na komunitním portálu www.GAMERS-GENERATION.com a chcete tak podpořit naši redakci abychom dělali ještě více recenzí protože vás gaming baví, můžete si sluchátka koupit zde: https://www.all4gamers.store.

Autor: Petr Smolník

Související příspěvky

Leave a Comment