Léto s mobilem

myPhone Hammer

Léto bývá obvykle spojeno s trávením času venku, v lese, na vodě, na túře nebo s outdoorovými sporty. Jaký zvolit mobil, aby všechny letní oblíbené aktivity přežil bez úhony? Výrobce myPhone přináší tipy na nejlepší odolné telefony letošního léta.

Vybrané modely mají mnoho společného, odolnost, dlouhou výdrž baterie (některé i s funkcí powerbanky) a také podporu dvou SIM karet dual SIM. Tuto funkci oceníte zejména při cestách do zahraničí mimo roamingové oblasti, kde se vyplatí SIM karta od místních operátorů. Další možností je pořízení druhé datové SIM bez limitu a využít tak rychlého LTE připojení a být celé léto online.

Skvělou vlastností telefonů Hammer je jejich certifikovaná odolnost IP68. Nebojí se vody v bazénu, v řece či moři. A nebojí se ani pádu. Telefony mají vyztužené kryty či odolné sklo Gorilla Glass. Jsou odolné i vůči prachu, byly testovány pro nízký tlak, vlhkost, sluneční zařízení či kyselé prostředí. Jsou to ideální partneři pro vaši dovolenou, odpočinek i zábavu v těch nejextrémnějších situacích.

Nabroušený drsňák na dlouhou dovolenou

Míříte na dovolenou za klidem mimo civilizaci? Do batohu s sebou vezměte vlajkovou loď mezi odolnými telefony – výkonný myPhone Hammer Blade 2 PRO. Lepšího parťáka byste marně hledali. Poradí si s vlhkým prostředím při stanování v přírodě, přežije nějaký ten pád na zem, a když se zašpiní, stačí jej opláchnout v potoce. Díky akumulátoru s velkou kapacitou 3900 mAh si můžete být jistí, že nemusíte několik dní v kuse hledat zásuvku pro nabíjení. A až se budete chtít doma pochlubit, co jste všechno viděli a zažili, můžete všem ukázat kvalitní snímky z vestavěného fotoaparátu se 13megapixelovým snímačem Sony. Se 128GB paměti se do telefonu vejde opravdu hodně zážitků a zůstane i místo na oblíbené filmy pro zkrácení dlouhé chvíle na cestách. Telefon s 5,7palcovým displejem je k dostání v černém provedení za 9990 Kč.

Telefon pro každou letní aktivitu

Odolný myPhone Hammer Energy LTE 18 × 9 splňuje dokonce i armádní normy NATO – podmínky testů odolnosti ministerstva obrany USA MIL-STD-810G, takže je tak ideálním telefonem pro letní dovádění celé vaší rodiny. Už se nemusíte bát půjčit jej do ruky dětem na hraní nebo si jej vzít třeba na lehátko do bazénu na zahradě. Telefonu nevadí nějaké ty pády na zem a ani ty do vody. Během odpočinku a surfování v sítích LTE se nemusíte stresovat sledováním jeho výdrže. Hammer Energy LTE 18 × 9 má totiž velkou 5000mAh baterii, kterou nabijete pouze jednou za pár dní. A o relax v létě přece jde! Telefon s 5,7palcovým displejem lze koupit v černém provedení nebo černooranžové kombinaci za 5790 Kč.

Energii může rozdávat

Smartphone myPhone Hammer Active 2 je odolný 5palcový mobil, který vás nebude nijak omezovat. Nemusíte na něj dávat pozor při slézání skal, plavbě na řece nebo hrabání v písku u moře. Nevadí mu totiž ani déšť, koupání v řece či válení se na pláži. Hammer Active 2 splňuje nároky na outdoorový mobil s rychlým prostředím Androidu, který přežije pády na zem a snad nikdy nezůstane bez energie díky 5000mAh baterii. A co víc, díky funkci powerbanky z něj můžete nabít telefony, sluchátka a jiná zařízení lidí kolem vás – znáte lepší způsob seznámení? Telefon je k dostání za doporučených 3490 Kč ve dvou provedeních – klasické černé a atraktivní černo-oranžové.

Na vodu, pod stan, na výlet

Dostupný myPhone Hammer Patriot si jde vlastní osvědčenou cestou. Pyšní se evropským designem s robustními kryty s odolností proti vodě a prachu dle normy IP68, a hlavně pohodlným ovládáním tlačítkovou klávesnicí. Milovníci klasiky si jej oblíbí také pro jeho barevný displej a chybějící operační systém, což z něj dělá srozumitelný a přehledný telefon pro každého. Odolný Patriot je připraven s majitelem vyrazit do lesa i hor, kde s ním lze bloudit třeba deset dní v kuse. Přesně tolik totiž vydrží jeho baterie, než je třeba ji dobíjet. Telefon lze zakoupit v černé barvě za doporučených 1190 Kč.

Záruky

Na produkt se vztahuje záruka 24 měsíců.

Související příspěvky

Leave a Comment