Bezdrátová sluchátka LAMAX Tips1

LAMAX Tips1

LAMAX Electronics uvedl na trh bezdrátová sluchátka LAMAX Tips1. Ačkoliv v nabídce značky nejde o první řešení svého druhu, jde o řešení (opět) originální.

Značka LAMAX je proslulá především svými přenosnými reproduktory. Ovšem s těmi si model Tips1, co se týče kvality provedení zvuku, v ničem nezadá. Novinka v již tradičně tyrkysově-černém (případně šedo-černém) provedení je marketingově opět zacílena na mladší generaci, i když věk zde samozřejmě nehraje roli – pro kvalifikaci na její používání stačí být mladý duchem.

Sluchátka pro aktivní lidi jsou vybavena technologií Bluetooth 4.2, jejímž prostřednictvím se propojují se zdrojovým zařízením, například smartphonem. Výhodou je ovládání přímo na kabelu, který tato sportovně zaměřená sluchátka spojuje, a díky kterému nemusíš při každé nutnosti změny hlasitosti lovit v kapse telefon. Prostřednictvím ovladače můžeš jednoduše také přijmout hovor, sluchátka LAMAX Tips1 totiž díky integrovanému mikrofonu přirozeně podporují handsfree.

Součástí balení jsou špunty tří různých velikostí, což je jistě výhoda – sluchátka se takto přizpůsobí tvým uším. Z nabízených špuntů si zkrátka vybereš ty, které ti nejlépe padnou. Špunty navíc dokonale odhluční okolí, kterého si všimneš až tehdy, když ti někdo bude volat. Při chůzi a sportu však buďte obezřetní, a hlavně ve městě používej všechny svoje smysly.

Baterie s kapacitou 60 mAh se nabije asi za 1,5 hodiny do plna, což se rovná až pěti hodinám přehrávání. Pohotovostní doba je pak na úrovni až 100 hodin. Nabíjení sluchátek probíhá prostřednictvím přiloženého microUSB kabelu. Spárování se zdrojovým zařízením pak probíhá víceméně automaticky a velice intuitivně. V této souvislosti je třeba zmínit také podporovanou multipoint technologii, která umožňuje přehrávání hudby až ze dvou zařízení bez nutnosti dodatečného párování.

Špuntová sluchátka LAMAX Tips1 zakoupíš na českém trhu již nyní, a to za doporučenou maloobchodní cenu 790,- Kč vč. DPH (AMOC). Pro nákup můžeš využít přímo e-shop značky LAMAX.

Související příspěvky

Leave a Comment