Bezdrátová sportovní sluchátka

Bose SoundSport Free Limited

Společnost BaSys uvádí na trh limitovanou edici populárních sluchátek Bose SoundSport Free Limited Edition ve fialovém provedení. Na český trh bude uvolněno pouze 100 kusů této série.

Největší předností sluchátek SoundSport Free je jejich zvuk, na nějž může být jejich legendární výrobce Bose právem pyšný. Jsou absolutně bez kabelů a do obou částí je vestavěna technologie Bluetooth, která zajišťuje jejich trvalé a spolehlivé spojení s telefonem nebo tabletem s bezdrátovým dosahem 10 metrů. Sluchátka byla navržena s ohledem na vynikající poměr mezi velikostí, zvukovým výkonem, kvalitou, výdrží a spolehlivým uchycením v uších i při aktivním pohybu. Používají speciální hydrofobní membrány, které propouští zvuk v celém frekvenčním pásmu, ale brání proniknutí byť jen kapky vody nebo potu k reproduktorům.

Vestavěné dobíjecí lithium-iontové baterie poskytují sluchátkům SoundSport Free energii až pro 5 hodin hlasité hudby, takže sportovcům nepřestanou hrát ani během maratónského běhu. Součástí balení je přenosné a ochranné pouzdro, které slouží zároveň jako další zásoba energie pro jejich dvojnásobné plné nabití.

Sluchátka SoundSport Free Limited ve fialové barvě se na našem trhu objeví již na přelomu ledna a února, v nabídce budou výhradně u prodejců Rstore a Basys CS za stejnou koncovou cenu jako ostatní barevná provedení, tedy 5 290 Kč.

Související příspěvky

Leave a Comment