Herní headset s DA převodníkem a prostorovým zvukem 7.1

ROG-Strix-Fusion

Herní headset Strix Fusion 500 z nové řady ROG Strix Fusion, která nabízí hráčům prémiové funkce a audio výkon na vysoké úrovni. ROG Strix Fusion 500 je první náhlavní souprava vybavená nastavitelným RGB osvětlením, které lze synchronizovat s jinými náhlavními soupravami, což umožňuje herním týmům vyjádřit vlastní jednotný styl během herních LAN maratonů a turnajů.

Headset je vybaven vestavěným digitálně analogovým převodníkem (DAC) ESS 9018 a 9601 zesilovačem, který se stará o co nejvěrnější zvuk. 50mm měniče ASUS Essence se vzduchotěsnými komorami dokážou reprodukovat kvalitní herní zvuk s hlubokými basy. Sluchátka Asus ROG Strix Fusion 500 generují i virtuální prostorový zvuk 7.1. Na této technologii, která je optimalizována speciálně pro střílečky a MOMA hry, spolupracoval Asus s firmou Bongiovi Acoustics. Digitální mikrofon headsetu je vybaven algoritmem pro zpracování zvuku, což zajišťuje bezproblémovou komunikaci mezi hráči. Intuitivní ovládací prvek v podobě dotykové plochy na sluchátku navíc umožňuje hráčům okamžitou úpravu hlasitosti a dalších parametrů zvuku.

Světelná synchronizace s dalšími headsety

ROG Strix Fusion 500 nabízí nastavitelné osvětlení Aura RGB, které dovoluje hráčům vybrat si z více než 16,8 milionu barevných kombinací a tří přednastavených světelných efektů – statickým, pulzujícím a barevným cyklem – pomocí mobilní aplikace Aura Headset. S ní lze zvolit i jeden přídavný světelný efekt, který se mění v závislosti na rytmu právě přehrávané hudby. Synchronizace RGB osvětlení na headsetech usnadňuje herním týmům, aby sváděly souboje ve svých týmových barvách a s vlastními světelnými efekty.

ROG Strix Fusion 500 disponuje také technologií Aura Sync, která umožňuje synchronizaci osvětlení s dalšími podporovanými produkty ROG, a vytváří tím zajímavé světelné efekty v rámci celého PC systému.

Vysoce kvalitní zvuk

Novinka poskytuje hráčům velmi věrný herní zvuk zásluhou integrovaného digitálně analogového převodníku (DAC) ESS 9018. Ten nabízí vysoce kvalitní zpracování zvuku s 24 bity/96 kHz s bezztrátovým přehráváním, dynamickým rozsahem a minimálním zkreslením zvuku. K dispozici je i zesilovač ESS Saber 9601K a prémiové 50mm měniče ASUS Essence se vzduchotěsným designem, které propůjčují sluchátkům detailní zvuk s hlubokými a prokreslenými basy.

Pohodlné ovládání a komfort při nošení

Na levém vnějším sluchátku je hráčům k dispozici dotykový panel, který jim umožňuje ovládání hlasitosti a přístup k dalším nastavením zvuku, aniž by museli opustit hru.

Headset je vybaven měkkými náušníky ROG Hybrid, které kombinují zvukotěsnou umělou kůži z proteinových vláken a prodyšnou síťovinu, takže se pohodlně nosí.

-LiM

Související příspěvky