Stolní herní minipočítač ROG GR8 II

KANKRY

Kompaktní a výkonné herní mini PC ROG GR8 II o objemu jen čtyři litry je ideální volbou do kteréhokoli pokoje. Hodí se ale i pro přenášení s sebou na LAN party. Oddělené chladicí komory pro procesor a grafickou kartu pro zvlášť vyladěné chlazení jsou jistotou pro nekonečné herní akce.

Herní stolní minipočítač ROG GR8 II podporující VR, se zakázkovou grafickou kartou ASUS GeForce GTX 1060, vybavený Windows 10, procesorem Intel Core i7 s výkonem na úrovni stolního počítače, Aura Sync RGB LED, 4K, 32GB DDR4 RAM a Wi-Fi Intel 802.11ac je novinkou společnosti Asus pro oblast gamingu.

Pro hráče nabízí na zakázku vyrobenou grafickou kartu Asus GeForce GTX 1060 se 3 GB GDDR5 s podporou VR (virtuální reality). Procesor sedmé generace Intel Core i7 na úrovni stolního počítače s postará o dostatečný výkon tohoto stroje pro 2K & Full HD hry. Výrobce nabízí volbu procesoru mezi Intel Core i5 6400 nebo 7400, nejvyšší výkon pak dodávají procesory Intel Core i7 6700 nebo 7700. Dvoukanálová operační paměť DDR4 pracující na frekvencích 2400 nebo 2133 MHz, složená ze dvou modulů DIMM může být osazena v rozsahu 8 až 32 GB.

Pro velmi rychlý start operačního systému a her jsou k dispozici bleskové rychlé disky M.2 SSD s kapacitou od 128 do 512 GB a 2,5palcové hybridní SSD/HDD disky s kapacitou 1 TB (7200 ot./min). Ty poskytují dostatečně velký prostor pro herní knihovnu.

Osvětlení Aura Sync RGB LED nabízí dvanáct ROG přednastavených režimů pro periferní zařízení plus deset různých efektů pro maximální personalizaci. Zvuková kvalita na úrovni Hi-Fi se dosahuje za pomoci ROG SupremeFX audio, včetně Sonic Studio III a Sonic Radar III pro herní zvuk, který hráče doslova pohltí.

Pokud je herní počítač připojen k počítačové síti ethernetovým kabelem, pro dostatečně rychlou komunikaci je tu k dispozici Intel Gigabit Ethernet a GameFirst IV pro dokonale plynulé online hraní.

Konstrukce stroje podporuje virtuální realitu se dvěma HDMI porty pro připojení VR sluchátek i monitoru zároveň. Přístroj je připraven pro práci s VR headsetem Oculus. K dispozici jsou USB 3.1 druhé generace pro super rychlé přenosové rychlosti 10 GB/s.

Herní mini PC Asus ROG GR8 II má na čelním panelu přípojná místa pro sluchátka, mikrofon a dva USB 3.0 porty. Na zadní stěně se pak nalézají dva porty USB 3.0, jeden USB 3.1 Type A, jeden USB 3.1 Type C, dva porty HDMI, zámek Kensington pro zajištění mini PC proti krádeži, DisplayPort, RJ45 LAN (Ethernet), vstup napájení (DC), optický výstup S/PDIF pro připojení k hudební aparatuře a 3,5mm audio jack (sloužící jako výstup pro připojení reproduktoru).

Přístroj o hmotnosti 4 kg je napájen externím adaptérem o výkonu 230 W.

-LiM

Související příspěvky