Hi-Res sluchátka pro náročné posluchače

Pioneer SE-MS5T

Distributor audio produktů představuje precizně zpracovaná a pohodlná Over-Ear sluchátka, která přehrají i vysoce kvalitní Hi-Res nahrávky v kvalitě přesahující standard používaný pro ukládání hudby na CD. Ergonomicky tvarované náušníky jsou navrženy tak, aby se k uším dostalo minimum zvuků z okolí. Tato řada sluchátek se kvalitou reprodukce blíží k profesionální DJ kategorii.

Pioneer SE-MS5T jsou kabelová sluchátka, model SE-MS7BT umožňuje bezdrátový poslech s využitím Bluetooth a alternativní možnost použít přiložený kabel. Pevné připojení zajišťuje zachování nejvyšší možné kvality zvuku a velké 40 mm reproduktory poskytují potenciál frekvenčního rozsahu 9 Hz – 40 000 Hz. Při bezdrátovém využití je frekvenční rozsah omezen na 9 Hz – 22 000 Hz s podporou audio standardu Qualcomm aptX, který vychází vstříc přehrávání hudby uložené ve vyšší kvalitě, než jakou nabízí většina běžně používaných MP3 nahrávek.

Modely Pioneer řady SE-MS jsou pomyslnou vstupní bránou do světa Hi-Res. Během mobilního využití oceníte také vestavěný mikrofon, který je u bezdrátového modelu zasazen spolu s ovládacími prvky do konstrukce sluchátek a u SE-MS5T na propojovací kabel.

Obě varianty nabízejí při impedanci 32 ohm citlivost 96 dB a poradí si s maximálním vstupním příkonem 1 000 mW. Hmotnost kabelové varianty je 250 g, bezdrátové provedení je o 40 g těžší, pro komunikaci používá standard Bluetooth 3.0 s podporou profilů A2DP, AVRCP, HFP, HSP a vestavěná baterie zajišťuje jejich aktivní použití až po dobu 12 hodin. Snadné navázání spojení s Bluetooth zařízeními pomocí pouhého přiblížení zajišťuje technologie NFC.

Sluchátka Pioneer řady SE-MS jsou na našem trhu k dostání prostřednictvím prodejců distributora, společnosti BaSys. Bezdrátové provedení SE-MS7BT je k dispozici v černém a hnědém provedení se stříbrnými designovými prvky a jeho doporučená koncová cena je 3 890 Kč. Kabelový model SE-MS5T nabízí navíc efektní černo-červenou kombinaci, přičemž všechna barevná provedení stojí 1 790 Kč.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související příspěvky