Profi monitor 4K UHD s HDR

BenQ_SW271

Profesionální monitor BenQ SW271 je určený pro fotografy a nabízí 10bitový IPS panel s úhlopříčkou 27 palců, 4K UHD rozlišením a technologiemi splňujícími standard HDR10. Dále disponuje 99% pokrytím barevného prostoru Adobe RGB a 100% pokrytím sRGB, resp. Rec. 709. Vysokou přesnost barev podtrhuje hodnota Delta E ≦ 2 a pokročilá 14bitová 3D LUT tabulka.

Pro přesné zobrazení každé barvy v širokém barevném rozsahu využívá BenQ SW271 pokročilou 14bitovou 3D LUT tabulku, aby bylo dosaženo nízkých hodnot Delta E menších než 2. Monitor vlastní také prestižní certifikaci Technicolor, specifikující striktní přesnost barev.

Novinka reprodukuje realistický obraz s maximální barevnou hloubkou díky rozšíření dynamického rozsahu mezi přirozeně tmavým podáním a vysokým jasem, včetně zobrazení s vysokým rozlišením ze sofistikovaných DSLR a dalších zařízení s podporou HDR.

BenQ SW271 lze nastavit pomocí kalibračního hardwaru X-Rite nebo Datacolor připojeného přes jediný USB Type-C kabel a programu BenQ Pallete Master Element. Jednotlivé režimy a další nastavení monitoru jsou snadno dostupné díky exkluzivnímu ovladači „Hotkey Puck“. Režim GamutDuo umožňuje nastavit současně dva odlišné barevné prostory.

Monitor disponuje odnímatelnou stínící clonou uzpůsobenou pro použití, jak v klasické poloze monitoru, tak při otočení na výšku. V rámci konektivity nabízí čtečku SD karet a konektory USB 3.1 (Gen 1), USB Type-C, HDMI 2.0 a DisplayPort 1.4.

Profesionální monitor BenQ SW271 je k dispozici za doporučenou koncovou cenu 31 190 Kč s DPH v České republice a 1100 euro s DPH na Slovensku. Záruka je 5 let.

-LiM

Související příspěvky