Toshiba představuje dokovací stanici Thunderbolt 3

KANKRY

Toshiba Europe představuje dokovací stanici Toshiba Thunderbolt 3, která je určena pro prémiové notebooky nové generace Toshiba Portégé X20W-D, Portégé  X30-D, a Tecra X40-D. Propojení dokovací stanice s notebookem pouhým jedním kabelem s rozhraním USB Type C umožní uživatelům práci až se 13 různými periferiemi současně.

Toto spojení zajišťuje kompletní přenos dat, včetně spojení až se dvěma externími monitory. Připojení jediného kabelu k notebooku promění ultratenký notebook na plnohodnotný stolní počítač.

Pohodlná práce v kanceláři

Nová dokovací stanice poskytuje uživatelům během pracovního dne v kanceláři komplexní konektivitu. Přes moderní port Thunderbolt™, který je implementován do zmíněných notebooků, umožňuje připojit různá externí zařízení s dnes běžně používanými rozhraními. V nabídce portů lze nalézt 2x HDMI, 4x USB 3.0, z něhož jeden port podporuje nabíjení připojených zařízení i v režimu spánku, 2x USB Type-C, DisplayPort, Mini DisplayPort, VGA, LAN a konektor pro připojení sluchátek a mikrofonu.

Současné využití až dvou 4K monitorů připojených na HDMI

Díky velmi vysoké datové propustnosti rozhraní Thunderbolt, které podporuje přenos dat rychlostí až 40 Gbit/s (osm krát rychlejší, než současná specifikace USB 3.0), mohou s dokovací stanicí Toshiba Thunderbolt 3 pracovat uživatelé současně až se dvěma externími 4K monitory připojenými na HDMI®. Celkem lze při práci s dokem využívat až tři externí monitory nebo dva monitory v kombinaci s displejem notebooku.

Více produktivity s minimem kabelů

Nová generace dokovací stanice Toshiba poskytuje dokonalý základ pro využití potenciálu výkonných prémiových notebooků Toshiba Portégé X20W-D, Portégé X30-D a Tecra X40-D během práce v kanceláři. Thunderbolt 3 je jejich vhodným doplňkem a nabízí jednoduché řešení, které zvyšuje pohodlí i efektivitu práce. Uživatelé se nemusí rozhodovat, které zařízení právě teď připojí ke svému notebooku. Po příchodu ke stolu zapojí k notebooku jediný kabel a okamžitě mají k dispozici vše, co potřebují.

Dokovací stanice Toshiba Thunderbolt 3 je k dispozici prostřednictvím autorizovaných prodejců společnosti Toshiba za doporučenou koncovou cenu 9790 Kč, resp. 359 €.

-LiM

Související příspěvky