Ochrana displeje pro nový 9,7palcový iPad, která splňuje i armádní nároky

KANKRY

Přední globální inovativní značka ochrany displejů InvisibleShield  představila ucelenou řadu ochranných fólií určených speciálně pro nový Apple iPad.

Zákazníci po celém světě se spoléhají, že InvisibleShield uchová jejich zařízení v bezpečí. Svědčí o tom více než 120 milionů celosvětově prodaných kusů. Mezi produkty InvisibleShield pro nový model iPadu patří:

  • InvisibleShield Glass (doporučená prodejní cena 39,99 €) zajišťuje vynikající ochranu před poškrábáním a nárazem bez jakýchkoli kompromisů v zřetelnosti obrazu. Zároveň zachovává dokonalou citlivost na dotek a obsahuje jedinečnou svrchní vrstvu, na níž neulpívají otisky prstů a snadno se čistí.
  • InvisibleShield HDX (doporučená prodejní cena 39,99 €) ideálně spojuje vysokou zřetelnost obrazu a odolnou ochranu displeje. Model HDX se vyznačuje tvrdostí splňující armádní nároky. Je vybaven vrstvou účinně vstřebávající nárazy, která displeji poskytne oproti nechráněným obrazovkám trojnásobnou ochranu před otřesy.  Díky technologii Nano-Memory dokáže ochranná fólie HDX sama zacelit drobné škrábance a oděrky, takže mobilní zařízení vypadá stále jako v den, kdy jste jej vybalili z krabice.
  • InvisibleShield Original (doporučená prodejní cena 29,99 €) splňuje svou tvrdostí vysoké nároky armády a obsahuje technologii Nano-Memory pro zacelení drobných škrábanců a oděrek.

„Přístroj člověku zkrátka někdy spadne. Chceme, aby vědomí, že mají zařízení vybaveno nejvyspělejší ochranou displeje na světě a doživotní zárukou, dodalo našim zákazníkům klid, když se to stane,“ podotkl Brian Stech, prezident společnosti ZAGG. „Produkty InvisibleShield vám dovolí bez obav se těšit ze svého zařízení bez toho, aby se vám zastavilo srdce při pohledu na rozbitý displej.“

Dostupnost:

Produkty InvisibleShield pro iPad jsou již dostupné na webu ZAGG.com a u vybraných prodejců. Tak jako vždy nabízí značka InvisibleShield pro ochranu displeje omezenou doživotní záruku, díky níž se řadí na špičku v odvětví. Znamená to, že po celou dobu životnosti zařízení tyto produkty vymění, pokud by došlo k jejich opotřebení nebo poškození.

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

 

Související příspěvky