Lehká herní myš se světelnými efekty

KANKRY

ASUS představil kabelovou optickou herní myš Strix Impact z řady ROG s oboustranným ergonomickým designem. Novinka je určena pro MOBA hraní, a proto je lehká, rychlá, s pohodlným ovládáním a odolností, což jsou vlastnosti, které MOBA hráči vyžadují při dlouhých herních maratonech. Odolnost myši obstarávají spínače Omron se zárukou až 50 milionů kliknutí. Promyšlené konstrukční detaily zahrnují přepínač DPI s indikátorem pro plynulé nastavení citlivosti myši a kabel se speciálním povrchem, který snižuje tření a umožňuje rychlý a snadný pohyb při hraní.

Software ROG Armoury hráčům dovoluje měnit nastavení tlačítek, výkonu a ovládat světelné efekty ASUS Aura Sync RGB. Jejich prostřednictvím mohou vyjádřit svůj osobitý styl a synchronizovat osvětlení napříč všemi komponenty kompatibilními se světelnou technologií Aura Sync. Myš ROG Strix Impact se v ČR a SR prodává za 1499 Kč, resp. 54,90 euro s DPH.

Oboustranný ergonomický design

Herní myš ROG Strix Impact se vyznačuje lehkým tělem – bez kabelu váží pouhých 91 gramů. Během dlouhých herních maratonů proto vyvíjí menší tlak na zápěstí i celou paži. Její oboustranný ergonomický tvar dobře padne do dlaně pravorukých i levorukých hráčů. Pro zajištění ještě většího pohodlí a praktičnosti jsou levé a pravé tlačítko oddělena od těla myši, čímž se snižuje síla potřebná pro jejich stlačení a zdvih při každém kliknutí. Tlačítka myši ROG Strix Impact díky tomu poskytují příjemnou hmatovou odezvu.

Možnosti přizpůsobení

ROG Strix Impact se dodává se softwarem ROG Armoury, který hráčům poskytuje úplnou kontrolu nad nastavením myši, včetně nastavení tlačítek, ladění výkonu a ukládání profilů. ROG Armoury navíc umožňuje hráčům přizpůsobit vzhled myši pomocí světelných RGB efektů se škálou více než 16 milionů barev. Díky technologiím ASUS Aura Sync a ROG Sync si hráči mohou synchronizovat světelné efekty na myši ROG Strix Impact s ostatními ASUS produkty kompatibilními s technologií Aura a vytvořit si takové světelné motivy, které přesně vyjadřují hráčův osobitý styl nebo aktuální náladu.

Odolná konstrukce zaměřená na detail

Myš ROG Strix Impact je vybavena spolehlivými odolnými spínači Omron, které se vyznačují životností až 50 milionů kliknutí, což je o 30 miliónů více než u běžných Omron spínačů. Hráči proto mají jistotu, že myš odolá i nejintenzivnějším herním akcím a vydrží spolehlivě sloužit několik let.

Novinka nabízí také praktické designové detaily, které zlepší její výkon a uživatelský komfort. Přepínač DPI umožňuje hráčům okamžitou změnu nastavení citlivosti myši pro různé herní scénáře. Není již nutné přerušovat hru a otevírat zvláštní softwarové okno, kde se citlivost nastavuje. Indikátor DPI umožňuje zjistit aktuální nastavení jediným rychlým pohledem. ROG Strix Impact také disponuje kabelem se speciálním gumovým povrchem s minimálním třením a zešikmeným připojením kabelu k myši. Kombinace těchto vlastností usnadňuje pohyb po podložce, a tím snižuje tlak na zápěstí a napomáhá hráčům rychleji reagovat.

Technické parametry:

ASUS ROG Strix Impact
Konektivita USB 2.0
Rozlišení senzoru 5000 DPI optický senzor
Rychlost senzoru 130 IPS
Zrychlení senzoru 30 g
Tlačítka Omron D2FC-F-K (50M)
Kompatibilita s OS Windows 10

Windows 8.1

Windows 7

Velikost 115 x 62 x 39 mm
Hmotnost 112 g s kabelem

91 g bez kabelu

Obsah balení 1 x ROG Strix Impact

2 x ROG logo nálepka

Uživatelská příručka

Autor: Petr Smolník, šéfredaktor

Související příspěvky