Méně čekání, více hraní

Trust nabíjecí dock PS5 a Xbox

Při výběru produktů do našeho pražského GAMERS GENERATION CLUBu jsme potřebovali pro herní konzole X-BOX series X a PLAYSTATION 5 vybrat nějaký jednoduchý způsob dobíjení jejich bezdrátových ovladačů. Tak jsme se poohlédli po trhu, co bychom mohli ideálně použít. Vzhledem k dlouhodobé spolupráci se značkou TRUST to nebylo zase tak dlouhé hledání.

Trust Gaming logoV AVERIA TECHLABu si nejdříve vše otestujeme, než si to pořídíme. Tady ale vlastně nebylo moc, co by se dalo testovat, jelikož oba produkty jsou v podstatě velmi jednoduchá a funkční zařízení.

Začneme nabíjecím dokem Trust GXT 250 Duo pro Xbox Series X | S

charge Xbox XNabíjecí dok Trust GXT 250 Duo pro Xbox Series X | S byl vyroben pro nabíjení dvou ovladačů najednou a tím, co má navíc proti ovladači na PS5 je to, že se dodává se dvěma dobíjecími bateriemi v základním balení. Díky čemuž vám toto řešení ušetří nějakou kačku za dobíjecí baterie. Proto je tako o trochu dražší než dok k PS5. A je všem jasné, že když v této dokovací stanici nabíjíte obě baterie najednou, ušetří vám to váš drahocenný čas, který můžete věnovat pařbě. Nabíjecí stanice GXT 250 Duo Charging Dock se podobá tak trochu vzhledu konzole Xbox Series X a je vyrobena v černé barvě. Pomocí kabelu s USB připojíte dok ke konzoli, ovladače odložíte na vrch doku a v klidu nabíjíte. Pokud konzoli ponecháte v režimu spánku, vaše ovladače se v klidu nabijí a budou připraveny ihned pro další použití. V balení naleznete samotný dok, nabíjecí kabel a dva kusy baterií a také dva kryty, které vám umožní nabíjení ovladačů s bateriemi při položení na dok. Bílá LEDka vám oznamuje svým jemným blikáním, že proces nabíjení začal.

A teď dokina na Playstation 5 s názvem Trust GXT 254 Duo Charging Dock PS5

Vše co jsme řekli k výše uvedené dokině platí i v tomto případě. Zde pouze vybalíte dokinu z balení, zasunete USB port na obou stranách tam kam patří a můžete ovladače zasunout do dokiny a nabíjet. Čas, kdy jsou vaše ovladače nabité je signalizován LED diodou. Dok je vyroben v bílé barvě a je poměrově menší ten k Xbox konzoli. Součástí balení je dok a USB kabel.

Obě dokovací stanice se napájí přes USB port ve vaší konzoli a pro připojení do dokiny používají USB-C konektor.

Děkujeme tímto společnosti TRUST, která nám tyto ovladače poskytla pro testování.

Petr Smolník

Související příspěvky

Leave a Comment