AVERIA NEWS uvádí: PRAGUE IT&GAMING komunitní centrum

PRAGUE IT&GAMING komunitní centrum

Vydavatelství AVERIA NEWS a gamingový komunitní web ALL4GAMERS.cz společně s dalšími partnerskými komunitními centry z celé ČR již brzy představí první PRAGUE IT&GAMING komunitní centrum v Praze.

Cílem zrození tohoto centra je vytvoření místa, kde se mohou setkávat všichni, které zajímají IT& HERNÍ technologie a chtějí si v Praze na vlastní kůži vyzkoušet všechny novinky, které budeme z této oblasti postupně představovat.

X-DIABLO DOUBLE GAMING+STREAM

 

x-diablo logoV komunitním centru, jehož vznik podporuje také MČ Prahy 12, kde centrum vzniká, budou k vidění nejnovější herní produkty, jako např. DUAL PC X-DIABLO DOUBLE GAMING+STREAM, které je aktuálně jediný a plně funkční kus v ČR. Vyrobila ho na míru společnost AT Computers. Jedná se o 2 nezávislé počítače v 1 case. Levá strana nabízí extrémní výkon pro profesionální gaming a pravá strana je určena na streaming, youtubering nebo práci.

Intel 10th genLevá strana, určená pro gaming, je poháněna procesorem desáté generace Intel Core i7-10700KF s 16M Cache a schopností pracovat až do 5.10 GHz s vodním chlazením Fractal Celsius S36 RGB. Více se o něm dozvíte v článku na komunitním webu ALL4GAMERS https://www.all4gamers.cz/x-diablo-double-gamingstream/.

Návštěvníci komunitního centra se můžou těšit na herní křesla, klávesnice, myši, sluchátka, virtuální realitu, 3D tiskárny, letecké a auto simulátory, video a streamovací studio společně s youtuberským koutkem, deskové hry, ale hlavně spoustu zábavy. Všechny technologie si zde budou hráči moci vyzkoušet a využívat toto komunitní centrum jak pro zábavu, tak pro různá školení a získávání zkušeností. S našimi partnery připravujeme herní turnaje a soutěže o hodnotné ceny. Detaily budeme postupně zveřejňovat na stránkách vydavatelství AVERIA NEWS, webu ALL4GAMERS.cz a také na webech a sociálních sítích našich partnerů.

ALL4GAMERS gaming centrum partnerDěkujeme za podporu komunitním centrům:

Murloc Hradec Králové http://www.murloc.cz/
L2P Brno https://www.facebook.com/L2Pcafebar/
E-game Ostrava https://e-game.cz/
OGC Olomouc http://www.ogcenter.cz/
Black Lotus Ostrava http://www.blacklotus.cz/

 

gaming platform partnerplatformovým partnerům:

ESGA https://esga.gg/
OVACHAMP https://www.ovachamp.cz/

 

AT Computersa také společnosti ATComputers https://www.atcomp.cz/, která nás podporuje, aby tento projekt v této nelehké době mohl vzniknout.

 

averia news logoAVERIA NEWS https://averia.news
ALL4GAMERS.cz https://all4gamers.cz

 

Obrázek: Freepik

Související příspěvky

Leave a Comment