Dostupný tablet v kovovém designu

tablet SM-T510

Samsung představil tablet Galaxy Tab A 10.1 určený pro zákazníky, kteří upřednostňují výhodný poměr ceny a výkonu. Stylový kovový tablet se začal dnes prodávat ve třech barevných variantách: klasické černé, stříbrné a zlaté. Doporučená maloobchodní cena WiFi modelu je 5 499 Kč, LTE verze pak 6 999 Kč.

Nový tablet od společnosti Samsung Galaxy Tab A 10.1 boduje svým plochým provedením z kovu a zejména svým přesvědčivým poměrem ceny a výkonu. K jeho hlavním přednostem patří 10,1palcový (25,53 cm) full HD displej s vysokým jasem a úzkým rámečkem. Obrazovka díky tomu zaujímá 80 % plochy přístroje. O zvukovou kulisu tabletu se starají kvalitní stereo reproduktory s podporou prostorového zvuku Dolby Atmos 3D. Ten si mohou uživatelé vychutnat například při streamování svého oblíbeného seriálu – dokonce i v HD kvalitě.

Tělo Galaxy Tab A10.1 má na tloušťku jen 7,5 milimetru a celý tablet váží méně než 470 gramů. Je velmi snadno přenosný a v tašce nebo kabelce ho skoro neucítíte. Jeho jednolité vnější kovové zpracování má efekt praktický i designový. Díky použitému materiálu je tablet odolnější vůči mechanickému poškození a zároveň skvěle vypadá. Jde tak o vůbec první tablet střední třídy, který bude Samsung dodávat v kovovém provedení. K dispozici bude v černé, zlaté a stříbrné barvě.

Rychlý a plynulý chod tabletu Galaxy Tab A 10.1 zajišťuje výkonný procesor Exynos. Jeho interní paměť o velikosti 32 GB je možné Micro SD kartou rozšířit až na 512 GB. Více obsahu a větší výkon si žádá více energie. Tabletu ji v dostatečném množství a po dostatečně dlouhou dobu dodává úsporná baterie o kapacitě 6 150 mAh.

V dětském režimu mohou rodiče a děti společně prozkoumat množství hravých a naučných aplikací. A pokud se děti vydají na objevitelskou cestu samy, jako rodič si můžete i nadále zachovat přehled a kontrolu nad tím, k jakému typu obsahu mají vaše děti přístup a kolik času budou moci vzděláváním i hrou na tabletu trávit.

K tabletu Galaxy Tab A 10.1 bude k dispozici množství různých pouzder i dokovací stanice POGO. Jejím prostřednictvím se tablet propojí s dalšími chytrými zařízeními a stane se tak řídicím střediskem vaší moderním domácnosti.

Související příspěvky

Leave a Comment