Lego pro dospělé

EverBlock Star Wars Yoda Build

EverBlock officeKdo by neznal LEGO. Snad každý jsme v dětství prošli kreativní fází, kdy jsme z malinkých kostiček různých tvarů a velikostí stavěli cokoli, co nás napadlo. Pokud jsme mohli přidat ještě zajímavé komponenty, a nakonec lego figurky, měli jsme takovou zmenšeninu reálného světa podle nás. Tam platila naše pravidla řízená fantazií. Vzpomínáte, jaká to byla zábava? Co kdybych vám řekla, že s legem si můžete hrát i nyní a nemusíte se pro to červenat?

Úžasné věci nám tento svět nabízí a jednou z nich je LEGO PRO DOSPĚLÉ. Kostičky z lega již nejsou malinké, ale v reálné velikosti asi jako cihly. Z nich si můžete postavit cokoli vás napadne a v jakékoli barvě nebo designu. Můžete postavit příčku z lega, pracovní stůl z lega, ozdobit stěnu v kanceláři nebo ozvláštnit vaši oslavu. Také si můžete postavit postel z lega nebo hrací koutek pro vaše děti. Vše v reálné velikosti a zcela podle vaší fantazie. Stačí, když si koupíte kostky lega pro dospělé a můžete okamžitě začít stavět.

Co dělat, když se to nebude líbit nebo vás konstrukce začne nudit? Jednoduše si ji přeskládáte jinak nebo postavíte něco úplně jiného. Vše lehce a hravě. Ale nezapomeňte, kostičky musí pasovat jedna na druhou, jinak se může stát, že se konstrukce zasekne a vzpomínáte, jak těžko se pak kostky oddělovaly od sebe? 😊

Katka Volková

Související příspěvky

Leave a Comment