Herní notebooky s chlazením Coldfront 2.0 a vylepšenými displeji

Společnost Lenovo nedávno uvedla nové přírůstky herní série Legion určené pro pokročilé i začínající hráče. Letošní modely se mohou pochlubit vylepšenou klávesnicí, delší životností baterie, inovativním chlazením Coldfront 2.0 a displeji s funkcí Dolby Vision. Veškeré nároky na herní počítače se opět setkávají s požadavky hráčů po celém světě, kdy i tentokrát v průzkumu zvítězil nenápadný design a možnost využití i mimo hraní her.

Lenovo logoLenovo dlouhodobě přizpůsobuje vývoj produktů tomu, co hráči opravdu chtějí. Podle průzkumu mezi více jak tisíci hráči po celém světě téměř polovina uvedla, že vedle hraní her využívají počítač i pro všechny další každodenní aktivity. Na předních příčkách se jako vždy drží lepší grafika, procesor a paměť. Ve finále má ale klíčový podíl při výběru počítače fakt, jak lidé hrají, s kým, na kolika zařízeních a kolik času hraní věnují. Společnost Lenovo proto letos připravila sérii herních zařízení inspirovaných skutečnými požadavky náročných hráčů i těmi, kteří si občas zahrají na svém domácím počítači.

Lenovo Legion 7i je ideální pro vášnivé hráče, kteří rádi soutěží. Notebook je jako stvořený pro nejrůznější vizuální efekty díky svému 15palcovému Full HD displeji (1920 x 1080) se 100% barevnou přesností Adobe sRGB a certifikací VESA DisplayHDRTM 400 pro přesné zobrazení veškerých detailů.

Celokovové šasi ukrývá procesor až 10. generace Intel Core i9 H-Series, úložný prostor až 1TB PCle SSD5 a až 32 GB DDR4 operační paměti. Notebook tak zvládne bez problému jakýkoliv multitasking, streaming nebo tvůrčí činnost. Plynulé hraní AAA titulů pak umožní NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER GPU s Max-Q designem a funkcí OverDrive a displej s obnovovací frekvencí 240Hz s okamžitou odpovědí pod 1ms.

Rychlé nabíjení řeší jednoduše funkce Rapid Charge Pro, která zvládne notebook nabít až na 50 % během 30 minut. Nezapomnělo se ani na klávesnici, které nejen při hraní přikládá důležitost mnoho uživatelů. Optimalizovaná klávesnice Lenovo Legion TrueStrike zaručuje 100% anti-ghosting a odezvu v milisekundách.

Inovativní chlazení

Nejlehčí a nejtenčí verze prémiového notebooku Lenovo Legion Y740Si s pouhými 1,7 kg může pak zaručit extra výkon, a to díky inovativnímu chlazení Coldfront 2.0 s integrovanou 1,6mm odpařovací komorou (Vapor Chamber) a sadou teplotních senzorů. Pro lepší a rychlejší cirkulaci vzduchu disponuje notebook duálním systémem ventilátorů a čtyřmi odvodovými kanály.

ATComputersVelkou výhodou modelů Legion je hybridní mód s technologií NVIDIA Advanced Optimus za účelem zvýšení výdrže baterie. Advanced Optimus dynamicky detekuje zátěž GPU a automaticky připojí k displeji buď grafickou kartu NVIDIA (pro vysokou zátěž) nebo integrované grafické řešení Intel (pro menší zátěž). Řešení má pomoci zachovat výdrž baterie při spuštění méně náročných aplikací a poskytnout maximální výkon a snímkovou frekvenci při hraní her.

Související příspěvky

Leave a Comment